• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

13. júna 2012 
autor
pancake tak vela stastia v robote a nedaj sa :grinning:
9. jún 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja taku fantaziu nemam.ja len vlasak a parizsky. ale ak mas nejake salatiky co sa daju papat s rozkom tak sup sem s nimi. videla som aj nejaky s cviklou a jemnou salamou. ten by som spravila ale nikde som nevidela recept.neviem ci si to mylim alebo nie ale zda sa mi ze sa vola slonie oko. alebo slonia slza? :confused:
13. jún 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pancake ahoj :slight_smile: ,v praci sa dari?A maly?

ake jedlo mas rada?A co ma rad drahy?..napis co zvyknes varievat...ja som robila teraz uplne lahke jedlo a prvy krat..i ked nejak super to neznie,ale je to fajneee,no mozno robievas...

cibulu do sklovita,na tom orestovat kuracie prsia na kocky,po par minutach pridat flasu leca ,povarit este par minut a je to hotove.K tomu sme mali makarony,jedla som to od babky s cestovinou vrtulkami...zemiaky by sa mi k tomu nehodili..
18. jún 2009 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja presne toto robievam tiez, akurat ak mam pridam aj konzervu sampionov a jeme to s ryzou a kyslou uhorkou. je to najoblubenejsie jedlo mojho P. :grinning:
18. jún 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, sestra bude robiť tortu pr ekamarátku ,ale nemá žiadný recept. Najradšej by jej urobila kvet. nemáte nejaké receptíky? Ale lacné.
18. jún 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukni mimibazar. tam su krasne :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pancake no vidis...mame vela spolocneho :grinning:
18. jún 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som sa dnes tak fajn najedla,mali sme super obed,mnam.Rano som mala len banan,obed a vecer sladkost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja rano 3 keksicky a na obed oblozenu zemlu. no a o 4 som dojedla francuzaky. to je vsetko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co si teraz varila
18. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak cauko :dizzy_face:

povodne mal byt segedin, ale zabudla som ze som smotanu dala do francuzkych, tak som robila to maso s lecom. ale mala som kuracie. nie bravcove. dala som 800g kuracich prs nakrajanych na kocky do hrnca kde som udusila velku cibulu a opiekla.samozrejme osolila a ,,okorila,, :grinning: sup tam sedmickovy pohar leca a sampiony podusila a dala sladku papriku. to je vsetko a v druhom hrnci urobila ryzu na cibuli s vegetou bez glutamanu :grinning: :grinning: :grinning: co som si doniesla z domu.
navarene do pol hodiny. a mam aj na vikend pokoj. lebo nam vyslo ze s P. mame volno spolu.
18. jún 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oozaj nemas nejake recepty ktore varis pravidelne? take rodinne oblubene??? ja par mam, tak ti napisem a napis aj ty mne.
a ak mas nejake chutne prilohy tak sem s nimi. lebo ja iba zemiaky,ryza, kasa, cestoviny a malinko kedy knedla. a ak mas aj nejake oblubene prilohy zo zemiakov tak napis tiez. sa tesim.... :slight_smile:
18. jún 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde si babo?? :confused: :confused: :confused:
18. jún 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=84668&vGroupOffset=0&vOffset=30

ahoj,tu mam asi 2 ci 3 recepty masove...neviem ci si citala..
tak super ze uz mas navarene,nam zostalo kurca,tak zajtra si manzel berie do roboty,ja ohrievane uz nelubim,lebo to najlepsie z kurcata zjem hned prvy den :grinning: ,takze zajtra nevarim a pojdeme ho pockat vecer s malym,tak si dame langos alebo hamburger vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,takze do vecera budem na ovoci a jogurtoch,aby som o vyvazila :grinning:
18. jún 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
o tych receptoch musim pouvazovat....a zajtra snad napisem,dnes este chcem kuknut 2 panelaky a asi aj priatelov..,ja uz asi 2 roky robievam hranolky v rure..mc cain,potom klasicky zemiaky s maslom a vnatkou alebo koprom,dnes americke zemiaky,ci kasu,obcas ryzu s kukuricou...knadla tiez vynimocne..

mas rada chlieb vo vajicku?no obcas robievam,a do vajicka dam cesnak,jednu stranu natriem tavenym syrom a nalepim na to sunku a tak macam do vajicka..

som si kupila olivovy olej tak dnes som ho dala do salatu a na amer.zemiaky..inac som ho nepouzivala...

alebo robim zapekanu brokolicu ci karfiol,ci aj aj..obvarim a do vymasteneho pekaca a struhankou vysypaneho ukladam ruzicky,a potom si rozrobim mlieko,s kyslou smotanou,2 vajicka.tvrdy syr a tym to prelejema peciem odkryte..mame to radi
18. jún 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som si chcela ist dolozit fotky na modra strecha a zabudla som log in :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: heslo viem ale neviem pod akym menom som sa tam zaregistrovala.skleroza :angry:
18. jún 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zemiaky na paprike robim inak ako ty...cibulu spenim,stiahnem zo sporaka,pridam cervenu papriku,pomiesam,potom pridam na kocky zemiaky aj s vodou,nech ich zakryva asi do tristvrtky a trosku...posolim a varim..potom to hustne tak treba pomiesat obcas a dat slabsi ohen..k tomu pecena klobaska ,parka co spekacka,alebo nic,a tvoja oblubena kysla uhorka :grinning:
18. jún 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pan :grinning: ,mne sa pernamentne stava ked davam malemu prevarat vodu,za kazdym na to zabudnem,ja nechapem....este sme nevyhoreli...
18. jún 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak origos poznam tento recept co som dnes ja robila maso s lecom tak, ze spravis chlieb vo vajicku a na to das to masko a posypes struhanym syrom. raz sme mali na navsteve jednu cerosku z ugandy a ta odpadavala ze aka som kucharka. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

olivac mi nechuti. davam ho len malemu a ak mi nahodou dojde moj slnecnicovy tak ho nahradim olivacom. ale inak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu brokolicu urobim. ja som myslela ze tam musi ist besamel. no a ten mi nevysiel. bol riedky. ja som to chcela take hustejsie. teraz urobim ako ty si pisala.

a uhorky nie su az take oblubene, ale mam presne jedla k comu ich zjem a ku comu nie. napriklad aj granadir by som bez nich nezjedla. alebo cestviny s vajickom. :grinning:
18. jún 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som ho mala raz davno a som ho vyhodila,tiez mi nechutil...ale dnes som robila kapustovo mrkvovy salat ako pre regiment :grinning: a dala som ho tam a bolo to fajn..jemne a nie mastne...

ten recept na cinske rezne skus urobit,je famozny..tam hore co som ti dala link
18. jún 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bola som pozriet maleho..ja ho tak neskutocne lubim,uz je taky velky chlapcek...a za chvilu bude mat 18 a opusti ma :frowning2: ,asi budem rodit male do 50 rokov :grinning:
18. jún 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja milujem zemiaky ale uz neviem ako by som ich robila. aj ja robim bud na cibuke a sladkej paprike, alebo pecene, alebo varene v supke.... ale ak by si mala nejaky specialny recept tak sem s nim.

a ryza moze byt s hraskom, so sampionmi, s kari korenim,..

no mna kamoska naucila jedny zemiakky: osupes,nakrajas na kocky a das ich do plastovej /starej/misky. das tam este platky masla na vrch tak hojnejsie a posypes vegetou. zatvoris vrchnakom a das do mikry na 10 minut. vypnes, zahrkas, aby sa to roztopene maslo dostalo zase na zemiaky a zase zatvoris a das zase na 10 min. do mikrovlnky. vytiahnes a papas. su super vyskusaj. len sa mi zda ze mikra vela zerie a za ten cas ich mam uvarene aj vo vode. ale jednu dobu sme ich mavali velmi casto. teraz uz iba ked nestiham..
18. jún 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pancake tak to moze byt fajn s chlebikom vo vajicku :wink:

besamel ja som este nerobila..a tam nejde..
ale na 2 brokolice ci karf.dam jednu kyslu smotanu a mlieka nie vela...asi len deci..ved uvidis..lebo ked budes mat vela mlieka to bide plavat v tom...pecies odkryte,tomu uz vela netreba...k tomu mavame stale kasu,a syra vela :slight_smile:
18. jún 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky mi neuveris ale odpadla som z tvojo prispevku. akurat sa mi maly prebral a musela som mu ist dat dudku. a pozerala som na neho aky je nadherny. a ze ti napisem aky je najkrajsi na svete. a ty si ma predbehla. lebo som si povedala ze ved to isto poznas mas to tiez doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jún 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kysla smotana je ktora? ta co ide do polievok, alebo ta co ide do nepecenej torty??? totiz smotany neviem kupovat. to robi P. ja varim. :slight_smile:
18. jún 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmm,zaujimave zemiaky..
ja som kartoskova,mam ukrajinsku krv :grinning: ,a kasu najviac milujem...a mam rada zemiaky v supke,s maslom a mliekom,solou..lepsie ako rezne :grinning:

a poznas sucanske zemiaky?obvaris ich do polomakka v osolenej vode,a potom ich odkvapkane ponoris do horuceho oleja a chvilu pecies co friteze,na panvici som este nerobila,nemame fritezu uz...takmer sme ju nepouzivali,sla na chatu
18. jún 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem ja pozriet panelaky..kedy tu budes opat?potom napis recepty...vase oblubene..
18. jún 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiez ti tak maly nadherne vonia? ja by som ho ovoniavala a ovoniavala. najviac mi vonia ked spinka alebo sa cerstvo zobudi. ked ma telicko take vyhriate. z toho umieram :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ked idem vecer spat, tak sa vzdy tesim. /spava s nami v spalni/.
18. jún 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kysla je kysla :grinning: ja ju davam skoro vsade,je menej kaloricka a lacnejsiua ako sladka...ta do nepecenej torty s piskotami..taka husta...davam ju skoro vsade tam kde ma ist sladka..
18. jún 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok