• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

13. júna 2012 
lumi halusky s tvarohom a uz.
a ako robis rascovu?ja som dnes po rokoch robila cesnacku,fajna bola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky a preco tam mi nejde sakra ukazat recept.fajne to vyzera tie nugetky.aj by sa hodili k takym zemiakom nie?
8. sep 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. sep 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lumi zmena osobnosti ci co?? :confused: :wink:
8. sep 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mukky tie tvarohova mnam.
a dala by som si tera gombovce my to volame zo zemiakoveho cesta s dzemom a na vrch struhank.mnam.jojv vidis co robis?zas sa asi nazerem na noc :angry:
8. sep 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tieto sisky z tvarohu som uz davala a zvladne ich aj moj mm a su skveleeeeeeeeeeeeee

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3676
8. sep 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
apna tak nezer :grinning:
8. sep 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.akosatorobi.sk/video/545/Lokše-ako-od-babičky

ja lubim lokse od mojej babicky na slano a s maslom,mnam,mnam :grinning:

juuj ja tava ved som zabudla celkom,zajtra poobede ideme ku nej na Borsc :grinning:
8. sep 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. sep 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. sep 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. sep 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. sep 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
thaaak a na dnes staci..som lacna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som musela k malemu.. sa mu asik nieco zle snivalo..

rascovu.. no dam si vyvarit rascu, potom ju precedim, osolim, dam trchu vegety dam zaprazku, potom rozslaham jedno vajicko a supnem ho tam.. a je :slight_smile:

zmenu osobnosti.. ja som strasny nervak a som prchka.. a som dost hulakala aj do maleho a s mm sa vadila kvoli prkotinam.. som si povedala, ze to nie je dobre pre maleho, lebo potom bude aj on krikat.. tak sa snazim mat v prdeli ze mam hrnce vylozene na stole, alebo na linke, aby ich nevytahoval, ze mam vsetky pokrievky odvlecene v detskej, aj sitko a valcek na cesto, ze caj povylieva po podlahe, ze pozhaduje vsetky veci co ma v dosahu (nastastie kvetom dal este pokoj) a tak dalej.. no tak len chodim a ukladam po nom, a ukazujem mu ze nono (mi pripada ze si dakedy robi srandu zo mna, lebo mi tiez ukazuje tym malym prstekom :grinning: ) ale nerozculujem sa..
8. sep 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja zajtra urobim prazene zemiaky a tie kuracie nugetky.som zvedava,len to nebude v tej marinade,ale snad to nebude vadit.a ked sa mi bude chciet tak urobim aj tie gulky zo zemiak.cesta.dikes mukky. :wink:
8. sep 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej lumi clovek si zvykne.moja mala ked po suflikoch vytahuje vsetko a sa sustrdi nato a ked sa potom ozvem ta az sa jak zlakne,a sa hned rozbehne ku mne a za nohy ma chyta,a vyzera ze nevie ci ma plakat a ci sa smiat :slight_smile:
dneska tak studovala sufliky a zrazu kukam a ona rozok v ruke :grinning: vcera si ho tam odlozila :grinning: a minule tak botasky dala a ja hladala jak diva :grinning:
8. sep 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa snazim uz nerozculovat nad tym,ze bordel je a ked ide spat,ta hned ukladam,urobim si kavu a len tak vegetim aspon 10min.a vychutnavam klud.
8. sep 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja upratujem s nim, nech vie ze hracky sa sami neulozili, dufam ze si zvykne a bude to potom robit len on..
sufliky som zatarasila, tam mam moc nebezpene veci, aj noznice a tak, tam ho radsej nepustam, ale linka je moc velka.. som bola inac aj v ikei a som chcela kupit tie blbosti zabezpecovacie, ale mali len pre mna nepouzitelne a bolo to sakra drahe.. doporazenia..
8. sep 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa dnes lucim, bo ma prist mm za 10 minut tak idem skocit do sprchy..

mukky tu zase podavala tolko receptov, ze este aj v druhom zivote budem mat co robit aby som to vsetko vyskusala :grinning: :grinning:

tak dobru noc baby, a nieze budete zase maskrtit :grinning: :pensive:
8. sep 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi sa ide nachystat pre manzelika :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobru...
8. sep 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
apn a hlasim sa na obed :slight_smile:
lumi pekne zmyslas :slight_smile: ved si predstavte ze ti tvorcekovia maju len rocik,ved co to je,taka mala dusicka a hlavicka,oni este nechapu a my sme ich vsetko,chcu citit ze su u nas v bezpeci a ze ich ochranime..to su take banality bordel..nas maly v kuse vsetko hadze na zem a vsetko roztahuje a nech..ved je dorobunky este...a neskor pochopi ze nesmie a detska ze je na hranie a nie obyvacka
8. sep 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lumi tak paaaa,pa uzi si to nad ranom :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky nerobila si este doma jogurt?ja sa chystam,dneska som si kupila mlieko jogurt ,ale som nemala dost flasiek,tak zajtra skusim.som zvedava normalne
9. sep 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie este som nerobila..ja pre seba kupujem aj pre maleho a taky robeny z kravskeho mlieka budem davat malemu az ked bude mat 3.rocky
9. sep 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha a preco tak neskoro?ja uz davam.a lepok uz davas?viem,ze si spominala,ze zacnes neskor.ja uz chcem jej nieco nove dat a neviem co.musim nastudovat.a sosovicu davas tu cervenu ci normalnu?
9. sep 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lebo kravske mlieko je do troch rokov pre deti nevhodne.Ale v jogurtoch co sa predavaju je ta kravska bielkovina co je nevhodna upravena takze to riziko je tam ovela mensie.Lepok davam od roka.davam tu cervenu a je super..za 10 minut uvarena a pekne vonia
9. sep 2009 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja sa lucim idem dat do poriadku kuchynu a este daco popozerat ...
9. sep 2009 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,apna tak daj potom vediet co si varila..a kde je mala ked varis?nas uz velmi ani nechce v postielke byt tak varim vacsinou len ked je doma mm,ked spi tak spim aj ja,ved predsa spanok je fajn,a clovek tak rychlo potom nestarne :grinning:
moj je este stale na hubach ,ale hub nieto :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ideme hajat,dobru :pensive:
9. sep 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cavky akurat som videla letak zLidla maju tam mat bezpecnostný tovar mozno bude lacnejsi nez v IKEI:
http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.o.20090914.p.Bezpecnostny_sortiment
9. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok