Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
4. sep 2009

tento recept mam uz dlho vo svojom zosite ale este som ho nerobila,ta pasteta je na tom zaujimava..

http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=6671

len ja by som to robila z bravcoveho,chudak male teliatko ☹

mukky
autor
4. sep 2009

http://mojerecepty.sk/bravcove-na-cesnaku.html

skusam hladat recepty ktore mam aj v zosite mojiom a dari sa zatial,aspon to nemusim opisovat 😀

na cesnaku masko,mnam

mukky
autor
4. sep 2009

milujem vyprazany kuraci rezen plneny kuracou pecienkou,ale mavali to len v jednej restike,no asi si to budem musiet urobit sama 😒

mukky
autor
4. sep 2009

apna co vyspavas? 😀

ok idem ja spinkat,maly spi uz asi 15 minut,dobru 😔

apna
4. sep 2009

morning ladies 🙂

my sme dnes spali do pol desiatej,super ne?ale pila v noci mliecko,vlastne nad ranom sa teraz budi akurat jak p vstava do roboty,aspon ja nemusim 😀 ,vypije a hajjka dalej.

mukky tebe sa zije,ked maly tak dlho pospinka cez den a ty s nim
idem si dat velku kavej 🙂
zeny a co dnes varite?ja uz neviem.som vybrala kur.prsia.a neviem co z nich.musim porozmyslat.
tak zatial 😉

pancake
4. sep 2009

apna malinka je krasna... 😵 😵 😵 😵 😵 kukla som fotecky.
aj ja som bola v tom muzeu vosk. figurin... ale henta socha M. Jacksna tam este nebola. bola ina...

no mukky mas to tazke, chapem ta. a davam ti za pravdu....

ja som vcera robila kuracie prsia na kocky a vlastne perkelt s ccsetovinou a uz to bastil aj maly. tak dnes nam ostalo. vzdy varim na 2 dni. zajtra uz mam volno, tak mozem aj nieco zlozitejsie. 😀 😀 😀 ukuchtit...

pancake
4. sep 2009

a moj maly ma dnes rok a dva mesiaciky. som stastna.... 😵 😵 😵 😵

mukky vsetky tie deti su mudre ako radio. ja uz som musela pribit kliniec na dvere a ohnut ho, lebo maly si sam dvere otvara a lozi po schodoch. musela som spravit taku ,,haspru,, aby mi neutekal.
no mame to asi tyzden a uz tie dvere nechal na pokoji, nepokusa sa ich ani otovirt, lebo vie ze je to zbytocne. a dnes som rano zabudla tym klinom zatvorit maly si to vsimol, pockal kym pojdem do kuchyne a otvoril. nasla som ho az na samom vrchu schodov, lebo sa mi zdal podozrivo ticho.

tak to mi povedzte ake su tie deti vsimave. nemozem to povedat ani P. lebo by mi vynadal ze som nedavala pozor. to som chcela iba umyt 2 flase od mlieka. ☹ ☹ ☹ ☹

sunny_face
4. sep 2009

Ahojte dievčata tak som pocitala a aj si zanadavala na chlapov aj vas v duchu pohladkala-pekne ste ake ste kileco hore kilecko dole doležitejšia je osobnost. Idem ešte pokukat fotky a tym si potvrdit co som napisala.

sunny_face
4. sep 2009

Pan vobec si z toho nerob vrasky, maly ta este velakrat prekavapi aj prijemne aj neprijemne.Bud rada, že to neskončilo zle.
Mukky mne mala vypije mliecko len v noci, naobed a vecer som sa snazila jej dat a ani panovi stale v kuse dokoliečka čaj, čaj, čaj.
S nočnikom som to robila napodobne ako Lumy-odkedy mala sedela, vzdy ked som ju prebalovala, tak sme si nachvilku sadli na nocnik a citali knizky a ak sa nahodou padarilo ciknut,povedala som ciiššš a potom sme si tlieskali a jejkali a vytešievali sa. A teraz som využila leto a nechavala som ju bez pleny (z rizikom pocikania sa, ale už som to na nej videla-zacala sa chytat za pukanku a schovavat) a nocnik som nechala na jednom mieste a vzdy sme bezali k nemu.Ak som neskoro zbadala prve priznaky tak som uz len s handrou isla k pocikanemu a fujkala som a chytala sa za nos a ble,ble,ble. A mala to vsetko pochytila.Teraz som celkom spokojna doma vie povedat ciss a von jej davam plenu.

sunny_face
4. sep 2009

A co sa tyka obedu, tak som robila kuracie prsia v podstate to čo včera pan, len vzdy sa mi mýli paprikáš a perkelt.Co je so smotanou a co bez?Ja som robila bez smotany. Len mi ušla ruka a presolila som ho, tak som tam postruhala zemiak a doliala trocha vody-hadam som to zachranila.Vsak co som si navarila to aj asi zjem.

mukky
autor
4. sep 2009

kdyz se nacancam,kdyz se nacancam 😀 znie jedna pesnicka 😀 Sunny uzi si mileho 😀 a dik za PEKNE slova,si zlata a aj pancake dakujem velmi 🙂

apna akoze nevies co to znamena?fintit sa 😀 apna a odkial si vlastne?z akeho mesta?

sunny inac teraz sa mi svokra nedavno vratila z trencina,ma tam rodinu

lumi?????

ok,pridem neskor,ideme papat a spinkat,mm isiel do billy kupit sunku,ide robit tie slimaky z listkoveho cesta so sun a syrom,ma poraziiiiii,co moja dieta?? ☹ 😠 ,neviem co ho to napadlo.. 😕 😕 asi sa liska 😀

lumistri
4. sep 2009

no cafte cice.. tu som..
tak vy takto o mne 😠 😀
uz mam vysite asik tretinu.. takze do vianoc to pravdepodobne stiham..
treba mi precitat este 3 strany.. no som zvedava co ste tam este vypotili..

apna
4. sep 2009

caftezeny dneska nikde nikto?

lumi caf 🙂 :-ta ty sexovala namiesto vysivania hej 😀 😀 😀

neskor pridem,tak ze tu budete 😉

lumistri
4. sep 2009

ja sexujem v noci.. ked vy uz davno sladko spinkate - dokonca aj mukky.. pekne-krasne si muzicka zobudim a ideme na vec 😝 😀 😀

mukky
autor
4. sep 2009

vy sexice 😀 lumi takze sexujes rano okolo 3,4 hodke 😀

no ja idem kukat film konecne,pridem az o hodku a pol a mozno nakuknem,sunny tiez dnes bude laskovat 😀

lumistri
4. sep 2009

no jo.. sunny sa uz canca 😀

lumistri
4. sep 2009

noo tak co ste to debatili??
zuby? tak my mame uz 14,5 mesiaca a mame len 6 zubov. a tom mal od pol roka do 13 mesiacov len dva spodne a v polke augusta mu vysli 4 horne, vsetky naraz v priebehu tyzdna.. no a na ostatne asik musime tiez cakat dlhsie.. problemy nejake nerobil, ani horucky, ani plac, ani hnacky.. takze toto bolo zatial v pohode..
nocnik? no cika rano, po poobednom spani a vecer pred kupanim, sedi tam kym sa nevycika a potom sa postavi a beha s holym zadkom po izbe.. kakat sa pytal, ale posledne dva dni sa do plienky.. dnes rano dvakrat po sebe, a vecer ked behal s holou ritou sa vylozil na podlahu.. ma skoro porazilo 😠 ale co uz narobim.. este ze to bolo v tuhom stave a nie nejake tekute 😀
a inac uz tyzden som na neho nekricala (mukky urcite si na mna hrda 😀 ) som si povedala ze sa nebudem rozculovat.. a celkom mi to ide, dufam ze mi to ostane este aspon takych 18 rokov 😕 😝 😀
a co sa tyka muza.. no ani on mi dako nechcel pomahat.. ale som mu vysvetlila ze hoci on chodi do roboty na osem hodin ja mam sichtu 24 hodin, lebo aj v noci musim byt v strehu.. no tak mi semtam umyje a utrie riad, povysava, a kazdy druhy tyzden ked ma ranky kupe maleho.. takze som rada ze ho mam 🙂
som uz parkrat rozmyslala nad touto temou.. sa ma akurat pytal ci som stastna, bo sme pozerali panelak a ivanka tam akosi nie je stastna, tak som mu povedala ze ja hej.. sak mam najkrajsie babo na svete, sme zdravy a mame domov - svoj, a kebyze nieco chcem a moze mi to mm splnit, urcite by to urobil.. tak mozem z toho usudit ze som stastna.. alebo aspon by som mala byt, nie? 😀 😀
co myslite? a vy?

lumistri
4. sep 2009

no zda sa ze som tu sama.. 😠
tak zase v nedelu.. zajtra romantikus vecer.. teda dufam ze mm presvedcim aby nepozeral futbal.. 😒
dobru noc 😔

mukky
autor
4. sep 2009

som tu

mukky
autor
4. sep 2009

lumi ved mu nechaj ten futbal,nech ma vianoce 😀 😀

moja neterka mala uz 13 mesiacov a pred tyzdnom len sa jej zacali tlacit prve 2 vrchne zubky 😕

lumi si stastna,to je jasne 🙂

aj ja som stastna,prestastna,mame krasneho a zdraveho synceka,mame kde byvat,tiez vo vlastnom sme,sme zdravi,nic mi k stastiu absolutne nechyba.Toto a tehotenstvo bolo a je moje najkrajsie obdobie v zivote a som aj uplne vyrovnana so vsetkym,ba niekedy mam pocit ze mi je vsetko fuk 😀

a tych par hlupych ludi ci nejakych sporov a malickosti,blbosti a hadok hadzem za hlavu,mam dietatko a vseeetko a vsetci su mi ukradnuti,no a aj mm este moze byt v mojej partii aby sa nepovedalo 😀 😀

mukky
autor
4. sep 2009

lumi a som na teba hrda 🙂 🙂 ,teraz ked islo modre z neba tak ten postihnuty chlapcek ma tak dojal,ako i vsetky deti chorucke ☹ a som si povedala nech ma ten moj zlosti kolko chce,teda on nezlosti este 😀 ,ale nech je zdravy a som rada ze je a kricat nebudem ..stale mam pred ocami ako sme cvicili vojtovu metodu a ako velmi nam plakaval ☹ 😔

isto ze ked bude vacsi tak budu nejake opatrenia,ale este ake..?cas ukaze...asi skor formou zakazu,neviem...

no ja som bola straaaaasne cisllo,drza jak opica a to mi aj ostalo dodnes 😀 ,si ma hickali asi do 3 rokov babka,dedko,mama ..no a potom nastalo peklo,ach jo ☹

mukky
autor
4. sep 2009

sorrac za chyby,jezkove oci 😀 .niekedy sa cudujem jak opica chvostu jak som ohlupla tym necitanim knih a ako pisem 😀 😒

mukky
autor
4. sep 2009

naberem ci polefku apno?

mukky
autor
4. sep 2009

idem si ja urobit velku kavicku a pozerat sex v meste ked uz kazdy tu okolo mna sexuje 😀

lumistri
5. sep 2009

mukky a uz si dopozerala gilmorky? mi z tej poslednej casti uslo asik 5 minut a neviem ci sa dala s tym lukeom do kopy abo nie..?

nadhera
5. sep 2009

ahojte, mam tu absenciu snad 4dni, vsetko idem spatne precitat 😉 a vecer sa ozvem, navarene uz je, deti idu schrupnut, tak aspon hodka na PC

mukky
autor
5. sep 2009

lumi ahoh,dali sa do kopy 🙂 .skoda ze uz to skoncilo ☹ ☹
ideme o hodku k svokrovcom 😀

pancake
5. sep 2009

caute dámy.....
/ale mi trvalo kym som si prehodla na anglickom laptope slovensku klavesnicu koli pismenku a-s dlznom..... 😝 /

tak ja som v nervoch zavolala panovi P. a nahukala som na neho ako besna a dala som mu ultiatum, ze ked mi do dnes poobede nezavola nejaku adekvatnu ponuku s odskodnym tak uz sa budeme bavit iba cez media a slov. obchodnu inspekciu.... no a mlady pan mi teda da taku istu pracku ale so susickou / je to ta ista cena 19 900sk/
za 1euro do 10 dni. budem mat vsetko komplet.
tak mam 660 eur dole z linky. tak sa vytesujem. a budem sa este viac,ked mi to pride namontovat.potom napisem ked mi to dodaju.
pa zatial. musim ist p. robi nadcas zajtra rano, tak mu musim ist nachystat desiatu..... pa.

mukky
autor
5. sep 2009

😨