Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

apna
8. sep 2009

lumi halusky s tvarohom a uz.
a ako robis rascovu?ja som dnes po rokoch robila cesnacku,fajna bola 😝

apna
8. sep 2009

mukky a preco tam mi nejde sakra ukazat recept.fajne to vyzera tie nugetky.aj by sa hodili k takym zemiakom nie?

mukky
autor
8. sep 2009

lumi zmena osobnosti ci co?? 😕 😉

apna
8. sep 2009

no mukky tie tvarohova mnam.
a dala by som si tera gombovce my to volame zo zemiakoveho cesta s dzemom a na vrch struhank.mnam.jojv vidis co robis?zas sa asi nazerem na noc 😠

mukky
autor
8. sep 2009

tieto sisky z tvarohu som uz davala a zvladne ich aj moj mm a su skveleeeeeeeeeeeeee

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3676

mukky
autor
8. sep 2009

apna tak nezer 😀

mukky
autor
8. sep 2009

http://www.akosatorobi.sk/video/545/Lokše-ako-o...

ja lubim lokse od mojej babicky na slano a s maslom,mnam,mnam 😀

juuj ja tava ved som zabudla celkom,zajtra poobede ideme ku nej na Borsc 😀

mukky
autor
8. sep 2009

thaaak a na dnes staci..som lacna 😝

lumistri
8. sep 2009

som musela k malemu.. sa mu asik nieco zle snivalo..

rascovu.. no dam si vyvarit rascu, potom ju precedim, osolim, dam trchu vegety dam zaprazku, potom rozslaham jedno vajicko a supnem ho tam.. a je 🙂

zmenu osobnosti.. ja som strasny nervak a som prchka.. a som dost hulakala aj do maleho a s mm sa vadila kvoli prkotinam.. som si povedala, ze to nie je dobre pre maleho, lebo potom bude aj on krikat.. tak sa snazim mat v prdeli ze mam hrnce vylozene na stole, alebo na linke, aby ich nevytahoval, ze mam vsetky pokrievky odvlecene v detskej, aj sitko a valcek na cesto, ze caj povylieva po podlahe, ze pozhaduje vsetky veci co ma v dosahu (nastastie kvetom dal este pokoj) a tak dalej.. no tak len chodim a ukladam po nom, a ukazujem mu ze nono (mi pripada ze si dakedy robi srandu zo mna, lebo mi tiez ukazuje tym malym prstekom 😀 ) ale nerozculujem sa..

apna
8. sep 2009

tak ja zajtra urobim prazene zemiaky a tie kuracie nugetky.som zvedava,len to nebude v tej marinade,ale snad to nebude vadit.a ked sa mi bude chciet tak urobim aj tie gulky zo zemiak.cesta.dikes mukky. 😉

apna
8. sep 2009

hej lumi clovek si zvykne.moja mala ked po suflikoch vytahuje vsetko a sa sustrdi nato a ked sa potom ozvem ta az sa jak zlakne,a sa hned rozbehne ku mne a za nohy ma chyta,a vyzera ze nevie ci ma plakat a ci sa smiat 🙂
dneska tak studovala sufliky a zrazu kukam a ona rozok v ruke 😀 vcera si ho tam odlozila 😀 a minule tak botasky dala a ja hladala jak diva 😀

apna
8. sep 2009

aj ja sa snazim uz nerozculovat nad tym,ze bordel je a ked ide spat,ta hned ukladam,urobim si kavu a len tak vegetim aspon 10min.a vychutnavam klud.

lumistri
8. sep 2009

ja upratujem s nim, nech vie ze hracky sa sami neulozili, dufam ze si zvykne a bude to potom robit len on..
sufliky som zatarasila, tam mam moc nebezpene veci, aj noznice a tak, tam ho radsej nepustam, ale linka je moc velka.. som bola inac aj v ikei a som chcela kupit tie blbosti zabezpecovacie, ale mali len pre mna nepouzitelne a bolo to sakra drahe.. doporazenia..

lumistri
8. sep 2009

ja sa dnes lucim, bo ma prist mm za 10 minut tak idem skocit do sprchy..

mukky tu zase podavala tolko receptov, ze este aj v druhom zivote budem mat co robit aby som to vsetko vyskusala 😀 😀

tak dobru noc baby, a nieze budete zase maskrtit 😀 😔

apna
8. sep 2009

lumi sa ide nachystat pre manzelika 😀 😀 😝
dobru...

mukky
autor
8. sep 2009

apn a hlasim sa na obed 🙂
lumi pekne zmyslas 🙂 ved si predstavte ze ti tvorcekovia maju len rocik,ved co to je,taka mala dusicka a hlavicka,oni este nechapu a my sme ich vsetko,chcu citit ze su u nas v bezpeci a ze ich ochranime..to su take banality bordel..nas maly v kuse vsetko hadze na zem a vsetko roztahuje a nech..ved je dorobunky este...a neskor pochopi ze nesmie a detska ze je na hranie a nie obyvacka

mukky
autor
8. sep 2009

lumi tak paaaa,pa uzi si to nad ranom 😀 😀 😀

apna
8. sep 2009

mukky nerobila si este doma jogurt?ja sa chystam,dneska som si kupila mlieko jogurt ,ale som nemala dost flasiek,tak zajtra skusim.som zvedava normalne

mukky
autor
8. sep 2009

nie este som nerobila..ja pre seba kupujem aj pre maleho a taky robeny z kravskeho mlieka budem davat malemu az ked bude mat 3.rocky

apna
8. sep 2009

aha a preco tak neskoro?ja uz davam.a lepok uz davas?viem,ze si spominala,ze zacnes neskor.ja uz chcem jej nieco nove dat a neviem co.musim nastudovat.a sosovicu davas tu cervenu ci normalnu?

mukky
autor
8. sep 2009

lebo kravske mlieko je do troch rokov pre deti nevhodne.Ale v jogurtoch co sa predavaju je ta kravska bielkovina co je nevhodna upravena takze to riziko je tam ovela mensie.Lepok davam od roka.davam tu cervenu a je super..za 10 minut uvarena a pekne vonia

mukky
autor
8. sep 2009

tak ja sa lucim idem dat do poriadku kuchynu a este daco popozerat ...

mukky
autor
9. sep 2009

ahojte,apna tak daj potom vediet co si varila..a kde je mala ked varis?nas uz velmi ani nechce v postielke byt tak varim vacsinou len ked je doma mm,ked spi tak spim aj ja,ved predsa spanok je fajn,a clovek tak rychlo potom nestarne 😀
moj je este stale na hubach ,ale hub nieto 😝

tak ideme hajat,dobru 😔

sunny_face
9. sep 2009

Cavky akurat som videla letak zLidla maju tam mat bezpecnostný tovar mozno bude lacnejsi nez v IKEI:
http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.o.200909...