Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
31. aug 2009

a tak vela robievate zemiakov?sice pre styroch...ja som taka kartoskova

nadhera
31. aug 2009

velmi nan nebavi cistiti ich, preto radsej ryza,cestovina,knedlik sem-tam, ale keby mal kto cisit grulky, tak by sme ich mali castejsie. 😀 😀

mukky
autor
31. aug 2009

ved nech ti ich cisti manzel a mas to vybavene 😀

nadhera
31. aug 2009

takze sa offnem a dobru noc 🙂 a budem o skrabke tuho premyslat. v naode som citala, ze moze ist max 4minute v kuse a potom 4minuty pauza. a co ma zarazilo - vyrobok 2.triedy. ppri pyrotechnike viem co to znamena, ale tu?
xixi na zemiaky 2.triedy xixi

mukky
autor
31. aug 2009

😀 😀 tak dobru

sunny_face
1. sep 2009

ahojte kočky mne sa proste dari- manžel zapatrošil nabijačku a tak som včera zhasla jak ta hviezda jasna. Až dnes som sa zase nakopla.
Pošlite mi ten zazrak na zemiaky, to by som rada videla ako to vyzera.My sme zamiakovy-francuzaky, opekane a neviem ake zemiaky to je naše. 😉
Nadhera prajem vela stastia malemu v skolke, hovori sa že tie prve dve tyždne su najhoršie.Ale moja sestrenica vravela, že mala ju posielala preč a vždy jej ušla do triedy. 😀
Mukky my sme v Chorvatsku tiez korzovali. Normalne mi mala chodi spat okolo 8 hodiny a tam sme zaspavali az o 11večer.Na večer som sa tešila najviac, lebo už nebolo tak dusno a všade bolo kopu života. a ja ste zohnali tie topanočky na pláž?

mukky
autor
1. sep 2009

sunny ved mi aj bolo vcera divne ze si odisla vecer bez rozlucenia 😕

topanky sme zohnali,tie na tvoju radu,gumeno latkove,po 30 kuna pre kazdeho.maly mal najkrajsie,CROATIA,take farebne 😵 ,bez nich by to bolo teda fakt vo vode a na kamienkoch obtiazne a plavalo sa mi v nich super,aj manzelovi a on sa hlavne potapal...ja som sa potapala len s hlavou,viac som sa bala 😀 😀

mukky
autor
1. sep 2009

my ideme o chvilu spinkat..vcera spal savierko 4 hodky poobede a ja s nim 3 😀 .Dufam ze aj teraz pospime ako vzdy,aspon 3 hodky.Obed mame vsetci urobeny,takze nemam nic na praci.M isel dat opravit brzdy na aute,ideme do blavy este asi na 4 dni o 2 tyzdne na taku mensiu dovolenku,sice uz vidim ze bude opat akcna,my stale niekde logujeme..tesim sa na mesto,obchody,ikeu a rakusko 😀 fiha,to my 4 dni stacit nebudu 🙄

mukky
autor
1. sep 2009

juj taka pekna rozpravka kreslena ide na stv 1 😵

sunny inac okrem michaela jacksona ktoreho s malym pocuvame a pozerame u nas fici mandarinka darinka co si mi dala link 😀 ,aj mu ju casto spievam,ked je trosku mrzuty koli zubkom a upokojuje ho to..asi radsej rychlo stichne aby nemusel pocuvat moj spev 😝 😀

nadhera
1. sep 2009

tak som mojich dvoch chlapov vybalila na Vihorlat - pocasie krasne,kopa ludi 😉 tak snad to maly skoro skolkar zvladne. chuda,rano sa zobudil a 2kusance od komara. a to komarov tu niet. daky zabludilec nas navstivil. simi sa tesil,vsak to je jeho prvy taky vaznejsi vylet do hor.
akurat mensi zahajil,mamka si ide zafarbit vlas, obed uvareny, takze semtam odbehnem na MK.
mukky,som si vcera ani nevsimla, ze svokrovci maju tem zazrak zemiakovy z ruska uz par rokov, len zisit, ci ho aj pouzivaju a ako su spokojni. moj drahy mi ich nemoze cisiti, lebo ked rano odide, pride kol 18tej. takze to ostava ako vzdy vsetko na mne. cize stale rozmyslam o cistici zemiakovom. uz aj sunny sa pytala, co to za zazrak. si jej poslala cez ip? totiz babenky, v jedalnach je to veeeelka okruhla neviemco a tam date zo 100kg zemiakov /snad aj voda,ako pri tom malom/ ale zapnete a ocisiti vam to zemiacky. jasne,dake oka bude potrebne vyskrabat,ale isto menej roboty a za necelych 1000sk? 🙂 tak co s tym?

nadhera
1. sep 2009

a sunny tebe do ip posielam ten maly zazrak. 😉

apna
1. sep 2009

dobre ranooo...
baby my sme boli vcera v londyne 😀 😀 😀 tak sa vytesujem,lebo to prvy krat.hanba nam,piaty rok sme tu a az teraz.no a boli sme vo voskom muzeu a mam foto s jacksonom ta sa vytesujem o zivot. 😀 😀 😀 isli sme skoro rano a prisli o pol noci.joj,fajne bolo,sice som si nic nekupila,lebo na moj vkus,velmi drahe obchodiky,ale aspon som pokukala 😉
a co vy dneska porabate?dnes je u vas sviatok,vcera bol tu.dobre rozpravky idu dnes.

a co varite dneska?ja idem urobit polacky zemiakove(nalesniky u nas) a na to maso brav.urobim a do neho buchnem leco.mozno bude chutit 😀 😀 😀
boze jaky mam bordel doma,keby ste videli,potvora mala vsetko vytahuje,rozhadzuje a ja len zbieram.aj celkovo mame maly byt,tak vsetko natrieskane.
potom precitam,co ste popisali.neskor tu budem isto.tak cafte zatim

nadhera
1. sep 2009

na stv ide muzikal meho mladi - neberte nam princeznu. pamatam,ked boli jarne prazdniny a kazda cast slovenska mala v iny termin prazdniny,preto som si gombitku a zbira pozrela 3x za mesiac. wow. myslite si,ze teraz to nasu mladez zaujima? 😉 ja farbim vlas a pocuvam,este v kupelni tv nemam 😀

nadhera
1. sep 2009

apna,mam urobene leco a plnenu papriku, k tomu zemiaciky a polievocka zeleninova. nemam chut vyvarat. ked to clovek robi kazdy den, tak sa snazi si to zjednodusit. ale chrustom vecer urobim lievance. tie lubkaju .

sunny_face
1. sep 2009

Jooj nadhera ty sa máš. Ja by som zrovna dnes tak velmi potrebovala 1den cisto len pre seba.Potrebujem sa nafarbit, obočie mam ako brežnev a hlavne mam predkramove stavy podraždenosti a Lucka ako naschval robi všetko naopak ako ja chcem. Ešteže som si včera večer navarila zeleninový vývar a dnes som uvarila karfiol-s nim už nemusim nič robiť, zjeme ho hned ako je vybraty z hrnca.
Apna myslim, že Mukky ti tichučko zavidi fotka s Michaelom.... 😉

nadhera
1. sep 2009

viem, ze sa mam, dva krasne zdrave chrustiky, no co viac si mozem priat 😀 obed nachystany,maleho uz pocujem , ze je hore dlhsie,ale ee, este nech si pohundre, mamka si zmyje farbeny vlas 😀 a sa najeme a ideme von.

nadhera
1. sep 2009

vlas sa vysusi aj vonku 😉 dobre,ze je este leto, leto od piatka leto konci - uz len dakych 20stupnov cez den max, cize nic moc.

sunny_face
1. sep 2009

Jaaaaj ja som že si sama doma, ked si chlapov poslala na Vihorlat.... som sa pozabudla, že ty maš ešte 2+1 detí 😀

mukky
autor
1. sep 2009

ahojte,my sme nedavno doobedovali.ja som mala cestoviny s kuracim masom,kukuricou a sampinonmi od maminy,m mal zivansku,a drobcek zeleninovu polievku s kuracim masom a zemiakom.
Pred tym sme vsetci spali ,maly opat otiahol svoje 3 hodky 😉

o chvilu ideme von,m vymyslel ist do tej novej talianskej zmrzlinarne na nasom sidlisku,idemem to najst.No super akurat na moju dietu 🙄 😝 ,to budem mat na olovrant.

Potom si este chce zajst na capovane pivo,sme stale niekde autom ,tak ak bude dobry,nech si da

sunny mas pravdu,tisko apne zavidim tu fotku,ale uprimne 😵

mukky
autor
1. sep 2009

apna,michael ako 7 rocny pri prvej nahravke 😔

https://www.youtube.com/watch?v=4-mqVVj0PyU
apna
1. sep 2009

mukky uz tam jak tanci,ne?
a ja som uplne zabudla na dietu,tak od zajtra 😀a zajtra poviem zas,ze odzajtra 😀 😀

ta nakoniec som este urobila sosov.polefku a asi urobim aj palancinky,ked uz mame navstevu.chcela som ist von s malou,ale uz sa zatiahlo.

sunny aj ja som pred menzesom hrozna,podrazdena,hadala by som sa a o chutiach ani nevravim,take som nemala ani ked som bola tehotna.aj laura je dneska taka vselijaka,len na nohe ju mam zavesenu,nic sa neda,vobec sa neviem zahrat na zemi s hrackami

mala mi normalne neda pisat,strasne reve 😠 🙂 tak potom sa zas ozvem

sunny_face
1. sep 2009

Ahojte dievcata tak uz mam ocakavany klud, sice dnesny den dopadol zle-k malej som bola velmi zla a už teraz to lutujem a co este zajtra.Budem si to musiet nejako u nej vyzehlit ☹ Nuž nemožu byt len prijemne dni.

sunny_face
1. sep 2009

akurat ma napadlo, nemate nejaky tip alebo recept co s arasidami. Moj drahy si omylom kupil nesolene arasidy a nechutia mu a ja zase nie som moc arasidova.Co teraz s nimi ked uz su otvorene a dost velka krabica?

apna
1. sep 2009

ahojte,
sunny ako by si za mna pisala,tolko som na malu dnes kricala,a tiez mi to je luto teraz.az na mna p krical,ze uz dost ☹ ked len nervaci,nijak sa nezahraje,len fnuci a toto chce,co nesmie.ale ved to je normalne
a s arasidmi neviem nic,vobec,ze sa s nimi robi kung pao alebo tak nejak.skus pohladat na nete.

baby kde ste vsetky?
nakoniec som robila palcinky s tvaohom a nutelou,porezala ich na stvrtiny,poukladala vedla seba a zaliala to rozmiesanou slahac.a kyslou smotanou a do toho este jahody,poliala palacinky a dala zapiect.celkom fajn 🙂

kukam ordinaciu,konecne serialy idu,p ukladal malu spat a asi zaspal aj on.

mukky
autor
1. sep 2009

baby ☹ ,ja som este nekricala na maleho aj ked faanty uz ma riadne 😀 ,zatial len stale no no a nesmies pouzivam ja aj m.nechcem proste kricat .I ked viem ze mozno neskor budem isto musiet i hlas zvysit...ale ked si spomeniem na svoje detstvo,nechcem kricat,deti su velmi vnimave a casto s nimi zostanu spomienky nepekne cely zivot ☹ .Urcite medzi najtaysie veci v zivote je vychovavat deti,nie? 😀.Maju to este len rocik a su take vybitucke 😀,fuha to dobre i som dala?fakt uz dakedy mi ta gramatika nepali 🙄,to je tym pc 🙄

baby zacina aj ten novy serial na jojke tak idem mrknut

sunny_face
1. sep 2009

Ahoj Apna pozeravas tam aj slovenske serialy cez internet?
Akurat zacal teraz nejaky novy na JOJke Odsudene, tak len tak zo zvedavosti obkukavam, ci budestat za rec. Zatial som prekvapena hraju tam sami zabehnuti herci 😲

sunny_face
1. sep 2009

Haha sme sa nejako minuli s Mukky

mukky
autor
1. sep 2009

akurat vravim m ze ma to nebavi stale sa pozerat na tie iste tvare,bud su z panelaku,alebo ordinacii 🙄

sunny_face
1. sep 2009

Dekuji ti krasna vilo 😵 Urobime kuriatko s arašidami