Rozdiely medzi mliekami Babylove

barbiiika1810
25. sep 2017

Ahojte tie ktore mate skusenosti mohli by ste mi prosim povedat rozdiel medzi tymito mlieckami?chcem prejst na babylove mliecko len neviem ktore...dakuj

jannkam
25. sep 2017

Babylove pre by malo byt uplne to prve mliecko tzv.zaciatocne. Po nom jednotku do pol roku veku babatka. Dvojka od sest mesiacov a trojka od desat mesiacov. Moje deti ked uz som nemala mliecko boli len na babylove a maximalna spokojnost aj mna aj mojich deti. Neboleli ich bruska, negrckali a pekne po nom aj kakali. Rovnako aj deticky v mojom okoli ktore netolerovali niektore umele mlieka po prechode na babylove bez akehokolvek problemu. Jedinou nevyhodou bolo,ze sa mi par krat stalo,ze ho nebol dostatok a bolo hlavne pred Vianocami vypredane.

barbiiika1810
autor
25. sep 2017

@jannkam Oznaceniu rozumiem ale su tam dva druhy tie bio a tie obycajne a to neviem aky je medzi nimi rozdiel....ale dakujem dufam ze nam bude vyhovovat...no snad ho bude dost aj tak kupujem vzdy viac kusov

barbiiika1810
autor
25. sep 2017

A to ,,PRE" sa dava dokedy?maly ma uz dva a pol mesiaca...

pehavcek
25. sep 2017

na krabici je vzadu pisane, ze odkedy je urcene. Cislo 2 mas az od siesteho mesiaca. Cize tvoj by mal byt teraz na cisle 1. To pre sa mi zda, ze je ore uuuuuuplnych drobcov. Neviem ci nie aj predcasniatka. Citaj vzadu na bielom. Inak my sme s tymto mlieckom velmi spokojni.

pehavcek
25. sep 2017

To bio je obohatene o nejake probiotika navyse (tak sa mi zda). Tiez je to tam pisane

barbiiika1810
autor
25. sep 2017

@pehavcek S tym bio ste spokojny?no maly je predcasniatko len teraz by mal mesiac a pol...

pehavcek
25. sep 2017

my sme s mlieckom naozaj spokojny. Ja som sice kojila ale kym sme sa rozbehli tak sme dokrmovali jednotkou a od siedmeho mesiaca sme oresli na umele na dvojku. prospievak z neho a nemal problemy. Chutilo mu. Fakt nemozem nic. Snad len to, ze ta 2. a 3 boli hustejsie a musela som do cumlika urobit ihlou vacsie dierky. To bio sme kupovali ked mu lieky narusili traviaci system. ked sme sa rozbiehali s kojenim. Pri takim malom by som kupovala to bio. ale kazde babo je ine. Ved uvidite. myslim si, ze 1 uz moze v pohode

colormoda
25. sep 2017

Milujem DM drogériu aj ich výrobky Babylove. Za mňa však mliečko NIE.
Prešla som naň u dcérky keď mala v 6m. Začala mať výrazný ekzém a kožné problémy. Vôbec jej nesadol aj keď jej chutil a pila ho. Prešli sme späť na Nutrilon a postupne problémy prestali. No vyše mesiac sme chodili na kožné ako na klavír lebo sme sa ekzému nevedeli zbaviť,keďže mi to veľmi svrbelo. Každé dieťa je iné.

pehavcek
25. sep 2017

@colormoda To je presne to, ze kazda mamina musi zistit co jej babu sadne. Nam vobec nesadla Beba a Nutrilon. Neskutocne maleho zapekalo a bolelo brusko. S babylove bolo po probleme. Treba sledovat babo a vybrat to co mu sadne. Skoro kazda mamina ma ine skusenosti.

colormoda
26. sep 2017

@pehavcek ved to. Našťastie je teraz dosť veľký výber. Bodaj by každému dieťatku sadlo hneď prvé.

gabona1
26. sep 2017

Ahojte, my sme začínali tiež niekoľkými druhmi mliečka, nakoniec zvíťazilo Amilk bifido, je to super mliečko.

pehavcek
26. sep 2017

Kamaratka vyskusala tiez vsetko mozne a zvitazilo francuzske. Neda nan dopustit. Treba skusit co babu sadne.

marinka70
26. sep 2017

My sme kojili ale potom sme presli na to bio...a supeer ziadne tazkosti a malemu velmi chuti..predtym sme skusali aj ine ale ziadne nechcem...a povedzme si pravdu babylove bio ma aj dobru cenu..

barbiiika1810
autor
26. sep 2017

@marinka70 Ano samozrejme je cenovo super my papame bebu h.a mame ju vypisanu aj ked syn nema alergiu ale ja mam...doteraz bola dobra no neviem preco ale maly mi nechce papat a ked nieco uz zje tak to aj vyvrati...uz sme boli na vselijakych vyyetreniach a nic mu nie tak neviem...dcera papala bebu h.a do siedmeho mesiaca...s nutrilonom nemame dobru skusenost aj ked som ju skusala iba pri dcere ale katastrofa a uplne na zaciatku kedze sme sa tazko rozbiehali s kojenim pri synovi tak som kupila sunar premium a vsetko vyvratil tak som presla hned na babu h.a ktora nam bola doteraz dobera...

marinka70
26. sep 2017

@barbiiika1810 tak skuste lebo toto mliecko babylove je aj hustejsie...teda ozaj take ze qj zasyti to babetko a vypije ho menej ako napr nutrilonu...moj maly ma teraz 1,5r a pred spanim som kojila a ked som prestala davam babylove...a vypije mi zo 150ml vody ...co si myslim ze ani nieje vela...
A mozno tym ze je toto mliecko hustejsie nebude z neho grckat...mne grckal maly po kazdom kojeni do 3m kvoli refluxu ...davala som mu gastrotuss sirup detsky vzdy po kojeni a prestalo to....
Inak toto mlieko babylove bio co mas na foto uz nie teda zmenili ho na dmbio aj krabica je ina qj trochu viac stoji...pridali tam omega 3 a 6

marinka70
26. sep 2017

@barbiiika1810 takto sa zmenili toe mliecka

sashabb
26. sep 2017

@barbiiika1810 A Dr. ti nepredpíše mlieko keď máš predčasne narodené bábo? Poisťovňa by ti ho preplácala.

barbiiika1810
autor
26. sep 2017

Tu bebu h.a mame predpisunu(na predpis 10e)ale moze len za mesiac tri 800g balenia co nam na cely mesiac nevydrzi takze este dokupujem za plnu sumu a to este ani nepapa velke mnozstvo...ked bude papat viac tak budem musiec dokupovat za plnu sumu viac baleni co ma minimalne vyjde na cca 70e za mesiac ak nie viac...nieze by som chcela ukratit syna(dcere som davala to iste do siedmeho mesiaca kym nezacala uplne odmietat umele mlieko) ale preco nevyskusat nieco ine a navyse ked s nou mame teraz posledny tyzden problem ju zpapat....nie som zastanca menenia mlieka ako na pase viem zw tym babatku skodim ale ma velmi dobre recenzie to mliecko a je cenovo vyhodne....aj kamaratka mi ho odporucila do pravdu povediac mala som ten nazor ze za tu cenu to asi nebude nic moc

sashabb
27. sep 2017

@barbiiika1810 napišem ti IP

lentilka46
27. sep 2017

@barbiiika1810 len 3? Nam predpisuje tiez dr,ale nutrilon ha a mesacne bezne vyberam 4-6 baleni..dr pise 2 balenia na 1 recept...inak, tiez zvazujem od polroka babylove..ako vychadza cenovo,prosim?

vamaja
27. sep 2017

Babylive stoji 4,69, a ked je v dm detsky tyzden tak je zo zlavou 25%. Ja ho mozem odporucit. Maly ho pije od 3 mesiacov. Nikdy sme nemali s neho bolesti brucha a koliky.

barbiiika1810
autor
27. sep 2017

@vamaja Babylove bio mate?

barbiiika1810
autor
27. sep 2017

@lentilka46 neviem no nam predpisuje tolkoto...aj kamaratka hovorila ze jej pred troma rokmi predpisovala sest velkych baleni na za mesiac aj ja som tak chcela aby som mala vzdy do zasoby ale odvrkla ma tym ze nemoze len 3x800g alebo 6x400g balenie za jeden mesiac...tak zatial vzdy dam vypisat tie tri velke a jedno este dokupujem za plnu sumu

marinka70
27. sep 2017

@vamaja dm bio 3 stoji 5,99e

marinka70
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misulie
12. dec 2018

hojte baby prosim vas mam taky problem maleho “ “kojim” mojim mliekom z flasky, vypije cca dve 120ml flasky mojho mlieka za den a ostatok ho dokrmujem babylove1. Ked pije z prsa tak je nervozny asi mu to ide tazko alebo ani nevypije tolko. Preto netrapim ani jeho a ani seba a odstrekujem. Má 7 týzdnov a nasa doktorka mi hovori ze pije hrozne vela ze ho prekrmujem a ze mu roztiahneme zaludok...Ale co mame robit pre pana jana ked je nespokojny led sme mu davali tak 90ml? ...a dojedol sa potom na tych 120 a uz bol klud.... niekedy ale vecer vypije tych 120 a potom este pyta niekedy sa nejde dojest....vypil uz raz aj 190 a spal skoro celu noc..... hadam doeta vie kedy ma dost a kedy nie ked je najedeny vypluva flasku a ked nie papa stale.... co nato poviete ? povedala mi aby som mu davala len tych 90ml a keby daco tak potom este caj... a pribral za mesiac 1100g... vraj strasne vela ale aj narastol...7cm... poradte inak mame problem aj s kakanim :/ a sem tam s bruskom...vraj to moze byt aj preto ze vela vypije... ale vo ked je hladny ? co mu nemam dat ?dakujem

janamexico
19. dec 2018

@misulie my na brusko sme pouzivali coli prev staci dve kapky a je pokol on narodenia sme vyskusali asi vsetky mliecka a skoncili na babylove mala kakala prdkala espumisan a ostatne nam nefungovali to ze pribral narasol vsak to je len super nic si toho nerob davj mu papat kolko si ziada zacne chodit a zhodito moj sym bol ako buchticka a teraz je ako sparatko dcera sa narodila v decembri minuli rok a tiez je ako buchticka ma rok vazi skoro 11 kil a doktorka moja este povedala ze je ako z reklami kazdy lekar ma svoj nazor a ty ako mamina musis a urcite vies co je pre tvoje babo najlepsie

eka82
21. jan 2021

Mlieop babylove

ckatka
21. jan 2021

@barbiiika1810 bio ma certifikát bio kvality. Nebio nemá.
Ja som používala aj aj...väčšinou podľa ceny. Dieťa s nimi bolo v pohode so všetkými. Resp,so všetkymi detskými vecami z DM sme okej. Väčšinou som chodila na ne do Rakúska.