Silvestrovská večera

29. dec 2021

Co varite na silvestrovsku veceru? Po minule roky som robievala studene misy a bud rezne,roladu masovu,rolky,pecene maso. Tento rok sa nejako neviem rozhodnut a chcem pre zmenu nieco ine. Rada by som sa inspirovala vasou vecerou.

pininka1
29. dec 2021

My vzdy nejaky salat, chlebicky, ale uz som robila aj borsc a kazdy chvalil. Kazdopadne to zavisi aj od toho ci sa viac pije, alebo sa silvestruje len tak doma, potom nieco lahsie by som dala.

lilly2303
29. dec 2021

My šalát, rezne, pečené mäsko, chlebíčky a slané pečivo a rozhodne nesmie chýbať fajná kapustnica varená vonku v kotlíku 😋

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_23
29. dec 2021

@hazelgracegus my často robíme také pizzove slimáky z lístkového cesta alebo juhoslovanske slané kolaciky. Na internete nájdeš veľa inšpirácií na slané z lístkové cesta

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_23
29. dec 2021

@hazelgracegus tie juhoslovanske koláče sú vynikajúce. A tie pizza slimáky tiež, ako plnku môžeš použiť čokoľvek. A ešte ma napadli vegetky, tie sú tiež fajn

vroni
29. dec 2021

Nič, robievame Raclette.

zuziiiii
29. dec 2021

My budeme mat fazuľovu polievku, bravčové rezne kaša, jednohubky, chlebíčky a spravím asi misu zeleninovú...

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_23
29. dec 2021

@hazelgracegus také trojuholnicky. Vážne? To ma mrzí, my ich máme vždy ako pena.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcelo1111
29. dec 2021

Ja som zacal robil bavorske koleno (najprv uvaris a pozom opekas) je to taky dlhsi proces varenia a take tesenie na vysledok 🙂 lepsie ako len sediet a cumet do tv 🙂 …

ladycat2021
29. dec 2021

Ja by som chcela urobiť mäsovú roladu, nejaké tie jednohubky: mozzarellove jednohubky, syrové špízy na studeno- minimalne 3 druhy syra na sparadle, plnené vajíčka a parky v slanine.. chcela som ešte urobiť sampinony v slanine so syrom zapečené v rúre ale to by už bolo priveľa 😁 a dezert čokoládovú penu.. to je zatiaľ všetko, ale zase na druhej strane nemôžem robiť veľa lebo budeme len 2 😀

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. dec 2021

@hazelgracegus ja robim tento rok kanapky,jednoduche,rychle a lahko nadekorujes tym,co mate radi. Okrem toho robievam rozne pomazanky a tie natriem na rozky alebo bagetky nakrajane na kolieska

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter309
30. dec 2022

Na Silvestra varíme kapustnicu s udeným kolenom a klobásou. Druhé jedlo mávame bryndzové halušky s grilovanou krkovičkou. Spravime pár jednohubiek a chlebíkov s nátierkami a šampanské na prípitok... Deti si pochvaľujú 🙂