Ktorý kočík sa dá dať v smere a v protismere jazdy, má nafukovacie kolesá a je najlepší?

bucunko
3. nov 2013

Poradte mi prosim. Mam v tom mis mas. neviem sa rozhodnut.

mamjka
3. nov 2013

my máme Baby Merc Q7 3-kombináciu a sme maximálne spokojní... 😀 😀 😀 všetko jednoducho naklikávaš v smere či protismeru, ľahký, skladný.....a super cena 😉

brady1
3. nov 2013

Quinny Buzz 3 jednoznačne. Tu neni o čom, je trocha drahši ale ked ho vyskusas tak iny nebudes chciet.

var001
3. nov 2013

Coletto mateo, odporucam, má otáčanie o 360 stupnov a ide to lahucko a rychlo, má nafukovacie kolesá a aj primeranú cenu

ajka30
3. nov 2013

my mame CAM cortina X3 evolution,ma nafukovacie kolesa, sportova cast sa da v smere aj v protismere....- ale dieta ti ajtak asi nebude chciet dlho sediet v protismere jazdy.....

svetlusska
3. nov 2013

ja som velmi spokojna s nicco bebetto...nafukovacie kolieska otocne, odpruzenie, a da sa otacat v smere aj v protismere jazdy. a strieska sa da rozzipsovat a predlzit aby napr. v zime tam dietatu moc nefukalo pokym je mensie. viac sa mozes dozvediet tu https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/nico-bebetto/ ...je ale z tych lacnejsich kocikov...

jul11
3. nov 2013

kazdemu vyhovuje nieco ine. ja som sokojna s BebeConfort High Trek

matkova_laska
3. nov 2013

Dalo by sa vypísať veľa kočíkov ale najlepšie asi neexistuje 🙂 my sme ich mali a prešli toľkými, ze možem menovať... 🙂 od tých klasických poľských 3 kombinacii (tako, camarelo) boli super len nespratne, mali sme Britax B-smart aj B-agile ( neuveriteľne hrkalky-nikdy viac), Concord Fusion aj Neo (tiež by som ich nechcela), mamas Ánd papas Urbo - špičkový kocik, Gráčik trekko - velmi tvrdý ale priestranná sedačka, aj Bebe Confort high trek - sedačka naopak velmi plytká a mala, Navington Scooner - ľahký, spratny a priestranný, Navington Cadet asi tento by som odporúčala všetkým co chce pomer kvality ceny a dizajnu a aj kompaktnosti, a teraz mame Coletto Amico, tiež je tvrdší ale zatiaľ som spokojná.... A zabudla som asi na najmaksi, najlepšie ovládateľným a pre nas asi top kocik Brio go, ten som mala najdlhšie, mala som aj Mark Q od baby pointu bol mi hrozne nízky... Viem ze tento príspevok asi nie je uplne k téme ale možno ostatným pomôže.... A keby som sa zamyslela možem este nejaké napísať, lebo neviem ci som všetky menovala.... A odporúčala by som asi ten Navington Cadet podľa požiadaviek z tých dostupnejsich finančne a potom z tých drahších určite brio aj ked nemá nafukovacie kolieska je neuveriteľne mäkký a odpružený a super skladný.

siska53
3. nov 2013

Mne vyhovovala inglesina magnum,pekne peruje,4 nafukovacie kolieska,vanicku si otocit vies podla,potreby a staci dat de kryt a mas z neho i sportak. Rucka da tiez da nastavit podla vysky kocikujuceho a mne maxi vyhovoval i priestranny kosik na nakupy. Ked to mam,porovnat s teraz pouzivanym golfacom,je sice na nosenie tazsia a zaberie viac miesta v aute,ale ja som potrebovala predovsetkym pohodlne kocikovat a to i v zime. Ten golfac sa mi i tazsie tlaci,hoci je lahsi,pripisujem to malym,kolieskam a tomu,ze kazde koleso ma vlastnu stopu,co pri inglesine magnum nie je. A ocenovala,som,na,nom i to,ze kocikovat mozem len,s,jednou rukou,ak nahodou som,potrebovala,volat alebo drzat za ruku maleho.
iny by som,si nevybrala,ani teraz. Prosto staru,dobru klasiku a i vanicka je priestranna,dostatocne dlha.
len,vies,kazdy ti poradi,co sa jemu pacilo a vyhovovalo.

tilly
3. nov 2013

takych je strasne vela... trebalo by viac kriterii...

lokilonda
3. nov 2013

Toto kritérium je pre mňa tiež dôležité, takže som hľadala a volím medzi GB Hardy premium (novinka na SR od leta ) alebo Mutsy Evo 2013 ... len Mutsy je o 3 kg ľahší, tak asi skončíme pri ňom 🙂

kadan
3. nov 2013

camarelo Q 12 evolution

turcanoval
4. nov 2013

aj ja riešim kočík. U mna je ešte kritérium aby sa dal poskladať aj s autosedačkou. Najviac sa mi páčili Chicco trio S3 ale ten sa nedá v protismere a myslím si že je lepšie ked dieťa vidí matku. Páčil sa mi jané slalom pro, ale ten sa tiež nedá otočiť. Tak asi to vyhrá zatiaľ Cam cortina x3. Mne sa páčia trojkolieskové. Len som niekde čítala, že vraj poťah je nejaký blbý materiál. Tak neviem.

1katkas
4. nov 2013

Nestor rambler - rukovat sa da prehodit

monca1111
4. nov 2013

bebe confort high trek, kúpili sme ako druhý kočík a je super

24seli
6. nov 2013

my máme tento a som spokojná 🙂 http://www.svetkocikov.sk/kociky-euro-cart/1377...

michaelamilan
6. nov 2013

No každému vyhovuje niečo iné......ja sommala hlboký ROAN Marita a športový mám X-lander Move 2013.

vasica
22. máj 2014

Mozem sa spytat trosku od temy: Tie, co mate kocik, ktory sa da otocit aj smerom k mamine aj od nej, kedy ste dieta dali sediet tak, ze videlo okolie a nie vas? Neviem to tu nikde v diskusiach najst. Vdaka 🙂

georgia333
23. máj 2014

smer jazdy som menila podľa počasia, to je jedno ako dieťa otočíš