Smoothie

sirinka
23. jan 2015

Ahojte, zaujimaju ma vase osvedcene receptiky, ci uz ovocne, ale aj zeleninove, vhodne kombinacie. Samozrejme uvitam aj pripadne komentáre o ucinkoch vasich smoothie, ktory a kedy je dobre pit. Budem rada, ked sa s nimi podelíte 🙂

wanda123
25. jún 2015

ahojte, ake znacky mixerov pouzivate - okrem tych z lidl..vdaka

mirka414
4. jan 2016

ahoj ja som dnes dostala Smothie mixer hned som si ho zamilovala je to uplne nieco iné ako odšťavovač a ručný mixer hned som skúsila nakrajat jablko so šupkou,banán mandarínku a trosku mlieka a chuti to super. Tesim sa na avokado,Mango špenát ale hlavne mrkvu s jahody

moonshine1
4. jan 2016
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

jeeej ten vyzera fajn

mirka414
4. jan 2016

@moonshine1 no je uplne super a to som ho dostala uz od šéfky lebo oni si kupili fakt špičkový na litrové Smothie. Som uplne očarená,lebo z ovocia nieje žiadny odpad dokonca aj jablko som dala so šupkou a k tomu banán mandarínku a mlieko a uplne dohladka mi to rozmixovalo . Smothie lepsie ako z obchodu.

sirinka
autor
11. jan 2016

@wanda123 ahoj, ja mam perfect smoothie g21, kedze pijeme cela rodina rano, tak nam vyhovuje vacsi objem a funguje bez problemov, pouzivame ho denne.

erika161
11. jan 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

musim si ho uz aj ja kupit, velmi mi chuti smoothie 🙂

mirka414
11. jan 2016

@erika161 mne najviac chuti banán jablko ovsené vločky a mlieko a mrazené maliny

nikusik0107
6. apr 2016

zdravim chcem sa vas opytat ako dlho vydrzi smothie...napr mam ananas spravim si dnes ananasove s bananom..ako dlho to mozem skladovat v chladnicke viem ze sa to ma hned pit ale rano nestiham robit takze vecer spravim rano doobedu vypijem vydrzi tak alebo nie?

sirinka
autor
12. apr 2016

@nikusik0107 preco rano nestihas? Nakrajaj si ananas atd do nejakej uzatvaratelnej misky a rano zmixovanie zaberie tak minutku. Ja by som to pila cerstvo zmixovane.

kopirkala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sirinka
autor
5. jún 2016

Dnes som vyskusala zdravy puding z mixera.... Cerstve jahodky a moruse, chia semienka, sojove mliecko a cokoladovy protein... Ranajky vhodne po cviceni.... Naozaj chutne... 😝

piotraa
11. júl 2016

no ja si robim smoothie podla toho ako mi chutia, ale napriklad su aj knihy ( www.smoothiekniha.sk ) kde su recepty zamerane na rozne zdravotne problemy, aj na chudnutie. Moja naj kombinacia je lesne plody banan a jogurt. mnaaaam 🙂

240572
7. feb 2017

Baby mám na predaj smoothie silvercrest z Lidlu.Bol 1x použitý.Má niekto záujem za 20€?