Torta pre ročné dieťa

beatrice1111
22. feb 2023

Prosim vás nemáte nejaký recept na narodeninovú tortu pre ročne dieťa tak aby ju mohlo jesť ? Ďakujem

martinmmartin
22. feb 2023

Jednorocnemu daj to co je aj tak,ci to bude vo forme torty mu bude ajtak sumak

nevenka
22. feb 2023

@beatrice1111 my sme robili taku jablckovu s piskotami.
Postruha sa asi 1 kg jablk, da sa 2 dcl vody, podusia sa, do 3 dcl vody sa da vanilkovy puding alebo zlaty klas, to sa vmiesa do jablk. Do jablk mozes, ale nemusis dat cukor, podla chuti. To som skoro zabudla...🙂
No a uvari sa z toho puding, necha sa trosicku vychladnut
Do tortovej formy naukladas piskoty, das jablkovy puding, zase piskoty a dalsia vrstva. Zakoncis tou jablkovou zmesou a das do chladnicky do druheho dna stuhnut. Ozdobila som slahackou na dalsi den.
Napriklad 🙂

zorkahorka
22. feb 2023

Ked aj nepecenu z piskoty a bielej smotany. Ochut stavou z ovocia alebo daj menej cukru
U nas deti velmi torty nejedia, skor dospeli. Moj rocny syn ju trosku ochutnal, takze ak tam nebude alkohol, si myslim,ze je to jedno. Vela z nej asi nezje

tamvtme
22. feb 2023

ja som davala piect klasicke biele piskotove cesto, plnka tvarohovo smotanova a babobulove ovocie, bez cokolady, vsak ochutna kusok a nakoniec nechcela ani ochutnat, torta ju vobec nezaujimala....

majlo1234
22. feb 2023

Hocaku mas rada ty, to dieta z toho maximalne ochutna 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivangeline
22. feb 2023

Piskotky a jogurt. ;D

gabca025
22. feb 2023

My sme robili ovocnu na takyto styl. Oslavenec mal z nej obrovsku radost a spapal ju takmer sam. Pre ostatnych hosti boli zakusky

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz