Týždenné jedálne lístky

mravvcek
6. mar 2013

Uz pol roka fungujeme tak,ze si kazdu nedelu urobime jedalnicek na cely tyzden a ide sa na tyzdenny nakup.Da sa tym usetrit dost penazi....Prispejte so svojimi jedalnickami a poradme si. Viem je tu tema o vareni,ale tam sa jedalnicek vyskytne raz za.....uhorsky rok a tazko sa to hlada medzi receptami... snad nezatvoria tuto temu...

ivula251
16. sep 2019

@lenka2710 ahoj , to kúpiš hranolky , nasypes na plech a upečieš ?? Olej žiadny ? A sú chrumkavé ?

lenka2710
16. sep 2019

@ivula251 dám pod ne papier na pečenie a určite nie su ako v oleji,sú makke nie chrumkave,ale nemôžem moc robiť na oleji kvôli mužovi,tak takto,čo už

lenka2710
16. sep 2019

@ivula251 trosku pokvapkam olivovym olejom,ale fakt minimum

natalushka
16. sep 2019

Baby dakujem za tuto temu☺️My sme fungovali na jedalnickoch,ked som bola na materskej..no uz 2roky som spat v praci(sice len pol uvazok,teraz cerstvo 3/4),maly v skolke,ale teda manzel pracuje u nas v obci,takze obed vzdy doma..no ako za tie 2roky uz ma jedy beru,co uz ma nebavi varit😅😂no pravda velka,ze takto planovana strava setri peniaze,cas aj nervy😅asi nabehneme zasa..bo ozaj velke zvysky u nas zacinaju byvat,az mi je tazko z toho..a aj zdravotny benefit urcite..bo ved co je psano,to je dano..talze ked naplanujem zdravy jedalnicek,papier nepusti😅tento tyzden uz to asi nestiham,ale od buduceho sa asi na to vrhnem😅no aspon predbezne plany na tento tyzden😅
Dnes:dojedanie po vikende😅manzel dorazil lososa s pecenymi zemiakmi a zeleninou,ja tarhonoto😅tarhona,lusky,maslova dyna,kukuircka,morcacie masko,cviklovy salat-aj maly si este pocvachtal na veceru☺️
Ut-koprova polievka,pecienka,ryza,tzatziki
St-snad zostane z utorka😅
Stv- lasagne,zeleninovy salat
Pi-snad zostane zo stvrtka😅
So,Ne som vyhrala,lebo ideme k rodicom😅
A do nedele vecera naplanujem buduci tyzden..tak sa inspirujme navzajom🤗

simculllka
17. sep 2019

@ivula251 aj ja tak peciem hranolky,len v rure,dam na papier na pecenie,pokvapkam olejom a dam na 200 stupnov,oni sa postupne dopecu do chrumkava,ked to prehnas,su az moc tvrde,ale to by si videla aj od oka.

zaphira123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz