Už ste robili fornetti s párkom?

obcanka123
2. aug 2019

Ahojte baby, ktoré pečiete slané viac ako ja. 😁
Chcela by som sa opýtať či ste už robili niečo také ako fornetti s parkom. Ja som to minule kúpila v Coop jednote a napadlo mi,že by som to urobila doma.. proste vyzerá to ako lístkové cesto, na ňom kečup /horčica a párok a cez to ďalšie lístkové cesto. Pýtam sa preto,že ak ste to niektorá robila, aký je postup..či moja myšlienka poukladať to na jedno lístkové cesto a zakryť to druhým je správna.

Ďakujem za rady 🙂

evittam
2. aug 2019

@obcanka123 Jasne. Alebo sprav minipizze ak mate radi slane.😉

obcanka123
autor
2. aug 2019

@evittam priateľ má veľmi rád tieto s parkom 😁 tak to chcem skúsiť 😁

evittam
2. aug 2019

@obcanka123 Super su tie male biele klobasky na gril.😉 Pripadne zabal este do slaninky.😋
No a som si len chute narobila.😋😂😂😂

obcanka123
autor
2. aug 2019

@evittam ďakujem 😁 aj ja mám chuť už teraz na to 😁😁😁

lovely5
2. aug 2019

@obcanka123 ja kupim jedno listkove cesto a 4 parky. Parky na 16kuskov aj cesto na 16 nakrajat. potriem to trochou kecupu - ale iba trochu, inak nelepi a jeden koniec asi 2 cm nepotierat. na ten druhy koniec nasypem trocha syra struhaneho, parok a zrolujem. ani s tym syrom to netreba prehanat inak to vyteka. poukladam na plech vystlaty papierom na pecenie a potriem kazdy kusok rozslahanym vajcom s trochou mlieka. na kazdy kusok nasypem trocha sezamu. piect do zlatista na 200 C. podavam s kecupom k futbalu 😃

gabulienka623
2. aug 2019

Ja sa chystám robiť toto.

petulda333
2. aug 2019

Robim casto,kupujem uz rozvalkane listkove cesto,zda sa mi lahsie a chrumkavejsie nez mrazene. Narezem na obdlzniky,potriem horcicou a dam parok..stocim,potriem vajcom a posypem sezom

obcanka123
autor
3. aug 2019

@petulda333 Ďakujem, dávaš tam uvarený párok? 😉

petulda333
3. aug 2019

@obcanka123 nie,ved parky sa nemusia varit,staci len ohriat...

rozkosnica1
3. aug 2019

@obcanka123 robim ich presne tak ako
@lovely5 a su perfektne, manzel s kamarátmi si ich chvalia velmi, ktomu pikantna salsa a vychladene pivko ku nejakemu futbalu abo hokeju a vsetci ma nosia na rukach...ako malo staci chlapom k spokojnosti hahaha