Aké doklady potrebujem na jednorázový príspevok?

ni13
4. sep 2015

Ahojte co a ake papiere potrebuje k tomu vybavovanie? ziadost na to mam a tam mama aj ze treba od gynekologa peciatku potom stiahla som uz potvrdenie od pediatricke treba este nieco nasla som este take nieco ze cesne vyhlasujrm k prispevku treba aj to? Dakujem za odpoved

pribinak
4. sep 2015

Rodný list dieťaťa, ale ved si zavolaj na úrad prace a tam ti presne nadiktujú co treba

lilivlckova
4. sep 2015

ahoj, potrebuješ aj četsné prehlásenie tlačivo aj rodný list dieťatka kopúiu a originál k nahliadnutiu.

ni13
autor
4. sep 2015

@lilivlckova a cestne prehlasenie naco? premna to nepovedali

ni13
autor
4. sep 2015

@lilivlckova aj citala som take ue treba aj dohoda s detskim lekarom aj to treba?

majusqa77
4. sep 2015

hod si do wiki prispevok pri narodeni. Je tam vsetko popisane vratane priloh

ni13
autor
5. sep 2015

@majusqa77 dakujem za odpoved potrebujem k tomu aj ziadost priplatok k prispevku? alebo to nie?

lilivlckova
5. sep 2015

Treba aj kopiu dohody o poskytovani zdrav.star. Pre dietatko. ziasost o priplatok ?to neviem co myslis.ak ten rodicovsky v sune 23 eur ta kopiuk tam som potrebovala iba kopiu rodneho listu a priginal k nahliadnutiu. Pnp je najlepsir pozriet si stranku upsvr a tam si ppzri jednotlive zisdpsti p davky.

ni13
autor
22. sep 2015

@lilivlckova a dokedy trva ked poslu prispevok pri narodeni dietata? Mesiac alebo aj skorej?

lilivlckova
28. sep 2015

Ako kedy.zalezi aj od toho kedy ziadas no vavsinou mesiac.