Ako dlho sa bude vyplácať pandemický rodičovský?

17. aug 2021

Ahojte chcem sa opýtať dokedy prosím je ten rodičovský príspevok kôli pandémii. Nepoberam ho ja ale sestra ..
Len ma to zaujíma pretože do práce sa nehrnie ,nehľadá.. ja myslím že to stopnú a potom to bude mať pestre..

luccija
17. aug 2021

Je to jej vec nie?🙂

zafir01
17. aug 2021

pri logike dnesnej vlady ? mozno este dalsi cely rok ....
mna to tiez hneva , ale v tvojom prispevku citim, ze ti nejde o nespravodlive vyplacania zo statnej kasy, ale skor o to, ze tvoja sestra ma nieco, co ty nie . a vyuziva system rovnako ako niekolko stotisic ludi v tejto republike .
si jej sestra a mala by si byt rada, ze aj napriek nicnerobeniu ma peniaze.... sak jej dopraj . a ci to bude alebo nebude mat potom pestre, je snad jej vec, alebo ju krmis ty ?

autor
17. aug 2021

@zafir01 nie 😅len aby nepýtala zas od rodičov .radšej by som sa na jej mieste zamestnala

autor
17. aug 2021

@luccija je ale odtiaľ potial..

autor
17. aug 2021

@zafir01 kŕmia ju moja rodina a má manžela..

autor
17. aug 2021

@zafir01 v mojom prispevku čo cítis ?panebože. Píšem že je lepšie ísť do práce po 4rokoch ako čakať kim kto čo dá

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
17. aug 2021

@viestta viem len som chcela vedieť ,predsa len príjem a stály príjem je ine

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marryen
17. aug 2021

@ptmt1011 len aby si nebola prekvapená 😂 mimoriadna situácia tu bude už furt 😀

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zafir01
17. aug 2021

a teda, ked mas take obavy, ake to bude mat sestra pestre, a si nahnevana, alebo teda podrazdena ze ju zivi tvoja rodina a manzel , tak povedala si jej o tom ?

" ahoj anicka, pocuj, poberas sice pandemicky,a le ten tu nebude na veky, sere ma, ze sa spoliehas len na mimoriadnu situaciu, budes to mat pestre, ked sa zo dna na den skonci, lebo musi ta zivit manzel a rodina... pocuj mala by si si pozerat nejaku pracu , ak chces hodim nejake kontakty, mozno sa pre teba nieco najde "

je tvoja sestra okcovana ? mozno vyhra v loterii, a nebude ta to musiet trapit 😀 😀 😀 dnes je stat tak neskutocne stedry 😀

autor
17. aug 2021

@zafir01 🤦😂nemala som s tým začínať

zafir01
17. aug 2021

mas pravdu... nemala 🙏

0silvia0
17. aug 2021

mam dve sestry, jedna nepracuje uz 20 rokov, druha este nikdy nebola zamestnana. Sice pandemicky rodicak nepoberaju, ale ich vec

alchemilkazltozelena
17. aug 2021

@ptmt1011 len zo zaujimavosti... preco mas deti doma? Preco nie su v skole/skolke?

nelca0510
17. aug 2021

Radsej neries. Toto robi aj moja suseda. Nechce don roboty tak to len natahuje.

marryen
17. aug 2021

@nelca0510 takých je plno. A štát to ešte podporuje. 😖

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
17. aug 2021

@ptmt1011 cez prazdniny sa to riesi tak, ze deti ktore su v skolke chodia tyzden-dva este cez prazdniny do skolky, skolaci do dennych taborov. Rodicia sa striedaju s dovolenkou, plus rodicia deti do 10 rokov maju narok cez prazdniny na neplatene volno, uz si nepamatam presne podmienky.
Ono je to par rokov takych zatazovejsich, ked male deti nemozu byt same doma. Ono to rychlo ubehne, deti povyrastaju a budes riesit zasa nieco ine...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
17. aug 2021

@ptmt1011 nemusis tu nikomu nic vysvetlovat, rob tak ako vyhovuje vam dvom s muzom. Ono ked clovek do reality vhupne, uz musi plavat a riesit.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcelka265
20. aug 2021

@ptmt1011 prosim ako je ta pandemicka ? Mne mala 8.9 bude mat tri roky a som stale na rodicaku, tak mi automaticky nabehne pandemicka, ci sa o to ziada?

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz