Používame cookies. Viac informácií tu. OK
arcticcode
21. jún 2019

V prvom rade podporu a matersku neriesi uosvar, ale socialna poistovna. V druhom rade ja by som o tom zamestnavatelom nehovoril, az po podpisani zmluvy a nastupe do zamestnania by som o par dni pisomne dal oznamenie o tehotenstve. Takrto tehotne zeny maju samozrejme rozne vyhody atd, ak pisomne oznamia. A zamestnavatelia su curvy, nemozu ta oficialne neprijat preto, ze si tehotna, bola by to diskriminacia, tak ti oficialne povedia, ze prijali niekoho ineho

ivkazba
21. jún 2019

@zuzika123 za týchto podmienok nemáš nárok na materský príspevok, nespĺňaš základné podmienky

etnatn
21. jún 2019

@arcticcode toto je ale rada, podvádzaj, aby si nebol podvedený, potom to tu na SLovensku aj tak vyzerá...to že keď podpíše zmluvu a o nejakú dobu oznámi, že je tehotná a zamestnávateľ BUDE vedieť, že to vedela už na pohovore, tak ju môže hneď poslať dakam, lebo je v skúšobnej sa stať nemôže??

monika_nm
21. jún 2019

@zuzika123 no v tomto pripade len prihlasit sa na socialke a na dobrovolne poistenie. To by sa ti malo zapocitavat.A potom by ti mohla vyjst matersla lebo sa bude pocitat obdobie za posledne 2 roky.Takze asi.len takto.

punka24
21. jún 2019

@arcticcode už pár tvojich prispevkov som si prečítala... a aj tak ma udivuje ako toto môžeš vypustiť... hanba....

arcticcode
22. jún 2019

@etnatn co je na tom podvod? Neni to podvod. Nikde nema tehotna zena POVINNOST niekomu oznamovat svoje tehotenstvo. Ma len PRAVO a z neho plynuce vyhody. Ak tehotenstvo neoznami zanestnavatelovi nikdy, tak co? Nic. Jej problem a nedostane vyhody s tym spojene, ale povinnost nema. Takze o akych podvodoch tu tocime?

luliu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
etnatn
22. jún 2019

@arcticcode o tych ludskych, charakterovych vlastnostiach, je to vec, ktora by sa mala oznamit, ako Ti moze zamestnavatel potom verit! Aky vztah si a meno si chces v praci vybudovat...oficialne to je mozno legalne, ale ibak je to kravina..

arcticcode
22. jún 2019

@etnatn ako mne je to jedno, ja tehotny nikdy nebudem. Poctivych zamestnavatelov je dnes ako safranu. Nejak si neviem predstavit, ze firma robi pohovor a prijme dobru zenu, ktora bude robit par mesiacov a potom pojde na tri roky off. Proste ja nie som zamestnavatel, ale keby som bol, logicky by som sa poobzeral po inych uchadzacoch.

evittam
23. jún 2019

@ivkazba Akoze nesplna? Z tych zamestnani co pise sa neodvadzaju odvody na NP? TP tipujem na januar. Cize od januara 2018-2020 ma splnenu hlavnu podmienku nároku na MD. A teda neviem ci sa odvadzaju odvody na NP z dobrovoľnickej činnosti ale ak ano tak uz bola tehotna v case trvania PP a ma narok na MD. @majusqa77 🤔
@arcticcode Na podporu nema narok.
@zuzika123 No tak ak chces dobru MD tak sa zamestnat na dobrý plat-pripadne ak mas možnosť u niekoho známeho aspon na 90dni bez PN a OCR na max.VZ a budes mat max.MD. Ak nemáš možnosť tak aspon DNP a MD budes mat ale z minim.VZ ale stále lepsie ako len RP.

veronika9797
14. júl 2019

ahojte dievcata @evittam @zalka @majusqa77, skor ste mi pomohli s materskou, zaco este raz dakujem, lebo len vdaka vam ju mam z OL 🙂 teraz mi avsak materska konci a chcela by som sa s vami poradit ako postupovat dalej. pracovala som od sept2014, od augusta 2016 som bola na prvej materskej a rodicovskej, potom som znova otehotnela. pocas druheho tehotenstva mi skoncil PP (august 2018) ale dala som si vycerpat 3dni dovolenky a zvysok preplatit (viac ako40dni). druha materska mi plynula od 4. decembra 2018 a trva do 30.7.2019. mala som v plane ze po skonceni MD nastupim na Urad prace, rodicak pojde na manzela a hodim sa na polrok na podporu a potom naspat na rodicak s druhou. ALE teraz odvsadial na mna vyskakuje ten novy zakon o navyseni rodicaku. takze moja otazka znie, ze ak sa po skonceni materskej dam na podporu (ak ak mi vobec vyjde, ale skor ste mi, tusim, pisali, ze by mi mala vyjst maximalna), potom budem mat narok na ten vyssi rodicak ak sa na neho vratim? pretoze matersku na to druhe dieta som poberala z OL, ale uz nie som zamestnana. Alebo sa mam radsej prihlasit na urad az neskor? niekedy v buducom roku?

ale prvotne ma zaujimalo, ci mam vobec narok na tu podporu a co s 31.7., kedze materska trva do 30 a na urade by som bola pravdepodobne od 1.8.

dufam, ze som to nerozpisala zlozito. ja viem, ze je tu mnoho diskusii, ale toto je trochu komplikovanejsie a ten vyssi prispevok je predsa len novinka a mne hori pod zadkom kvoli konceniu MD 🙂 dakujeeeeeeeem

evittam
14. júl 2019

@veronika9797 Na podporu mas narok do 2rokov od skončenia PP. Co sa tyka toho RP-nikto nevie ci to vobec schvalia (podla mna nie) a ak ano tak uz vôbec nikto netuší aké budu podmienky nároku. Tieto ich navrhy to su len plne huby kecov.

veronika9797
14. júl 2019

@evittam dakujem za rychlu odpoved 🙂 ok, kaslime teda na ten zvyseny rodicak, tak sa chcem spytat, ze co s tym poslednym dnom v mesiaci? kedze 30 mi konci rodicak a neviem ci si nebudem musiet toho 31ho platit nejake odvody alebo co...co s tym jednym dnom?

evittam
14. júl 2019

@veronika9797 Nie nemusis. Nakolko si nahlásene na ZP ako osoba starajuca sa o dieta do 6 rokov.

veronika9797
14. júl 2019

@evittam čiže dobre tomu rozumiem, že do 30ho vrátanee som na MD, 31ho som JA na RD a od toho 1ho by som si požiadala že som ja na úrade práce a manžel by bol na RD? Ježiš, už som z toho vypadla, budem si musieť všetko nanovo prejsť čo treba a netreba vybavovať pri prechode z MD na RD...

evittam
14. júl 2019

@veronika9797 Hm, no ten jeden den sa prihlásis ako osoba starajuca sa o dieta do 6 rokov. Manžel nech poziada o RP od 31.7.-dostanete aj za 7/19.
Manžel chce ist na RD a požiadať o MD? Tak nemôže poberat aj RP.
Ty najskôr na SP pre potvrdenie od kedy do kedy si mala MD. A toto priložit k žiadosti o RP a teda ak manzel bude žiadať o RP tak aj potvrdenie ze nemá nárok na MD alebo ju odmietol. Ak chce ist na RD a poberat MD tak tam zase inak.

veronika9797
14. júl 2019

@evittam nie nie, manzel rovno na RD, nepoberal matersku a ani nechce poberat. a este mi akurat napadlo ze na ktore dieta ziadat RP, lebo starsia este nema 3 roky, bude mat az 18sept.

evittam
14. júl 2019

@veronika9797 Tak nejde manzel na RD. Poziada len o RP! Rovno na mladsie na co potom chodiť prehlasovat.

veronika9797
14. júl 2019

@evittam ok, jasne jedno pišem a druhe myslím :D čiže sumar sumarum, manžel na mladšiu požiada o RP od 31.7. A ja sa na ten jeden deň prihlásim ako osoba starajúca sa o staršie dieťa (?) a od 1.sa evidujem na UP, dobre som pochopila?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli