Čo mám robiť po RD ak nemôžem ísť do práce?
Ahojte mile mamicky, skor nez zacnem s mojim problemom chcem upozornit vsetkim tu, ze nie som rodena slovenka a isto urobim vela chyb v pravopise.tak prosim o ohladuplnost a dakujem.moj problem je ten ze uz od novembra sa mi skonci RD a ja nebudem moct ist pracovat, natolko sa mi nepodarilo dat aj mensieho syna do skolky.ani RD a ani praca som bezradna ☹ .chcela som vediet ci neexistuje nejaki sposob ako viriesit toto moj problem.za kazdy jeden nazor budem vdacna.pekny den. 🙂 🙂 🙂
@narika ak si občiankou SR,môžeš sa evidovať na Úrade práce ako uchádzač o zamestnanie-v prípade,že si hľadáš prácu alebo požiadať o predĺženie rodičovskej dovolenky zo zdravotných dôvodov dieťaťa,ak má dieťa nepriaznivý zdravotný stav alebo byť na neplatenej rodičovskej dovolenke až do 6 rokov veku dieťaťa-ak vám stačí na živobytie jeden príjem 😉 na ÚPSVaR(Úrad práce,sociálnych vecí a rodiny v mieste bydliska) si zistíš všetko,väčšinou tam poradia 🙂 😉
ja som od maja na neplatenej rodicovskej dovolenke,tiez mi nezobrali maleho do skolky ☹ .bola som to nahlasit na zdravotnej poistovni,tam som podpisala cestne prehlasenie,bola som aj na socialke,ale tam ze som ani nemusela ist 🙂 .

@narika ahoj,ak sa ti dá,vybav si predlženú MD