Dátum do žiadosti o predĺženie rodičovskej

lienocka1110
23. apr 2018

dobry vecer idem na vas s otazkou podavam si druhykrat ziadost o predlzenie rodicovskeho prispevku zo zdravotnych dovodov dietata no neviem aky datum tam mam uviest dakujem....od lekara co mi to vypisoval mam 19.aprila no mometalne sme chori a nemam to ako odovdzat na urad

okataivana
23. apr 2018

@lienocka1110 ked sa uzdravíte chod na urad a podaj si normálne ziadost tam ti ziadost opeciatkuju s aktuálnym datumom podania.
lekarsku spravu mozes mat s datumom 19,4 to prilozis ako prilohu nesmie to byt starsie ako 3 mesiace - nalezy.
vela stastia.

lienocka1110
autor
23. apr 2018

@okataivana dakujem

jonnie
23. apr 2018

ja sa votriem...ak mozem.... je nejaka sanca, ze mi musia drzat miesto v praci, ak pre nepriaznivy stav mi lekarka navrhla predlzit rodicovsku. Vdaka

okataivana
24. apr 2018

@jonnie to neviem.pokial ťa bude chcieť vyhodiť tak ťa vyhodí.najdu si dôvody ono držať miesto do 6 r dieťaťa nie je žiadna výhra.lekarka ti navrhnúť môže ,ale nikdy nemáš 100percent istotu že ti to posudkový lekár schváli.je to boj na dlhé lakte.

tribi
25. apr 2018

Ak ti schvali predlzenie upsvar tak ti musi zamestnavatel drzat miesto tsk ako do 3 rokov,tak aj do 6