Denné štúdium a rodičovský prispevok

tanduliatko
13. máj 2019

Ahojte, chcela by som sa vrátiť znova na strednú školu. Zo školy som musela odísť kvôli tehotenstvu potom som sa už nevrátila. Tým, že idem znova od prvého ročníka musim chodiť 2-3 týždne na denne štúdium a potom dám žiadosť o individuálne štúdium.
Prídem o rodičovský príspevok ak budem chodiť tých pár týždňov na denne štúdium? Neviete ako postupovať v takejto situaci ? Ďakujem

veronikaszabova
13. máj 2019

@tanduliatko o RP neprides

dianaa22
13. máj 2019

@tanduliatko o RP neprídeš ani keby chodíš denne celý rok 🙂

tanduliatko
autor
13. máj 2019

Ďakujem Vám 😊😊😊

modrinkaa
13. máj 2019

Ja som 4rocnik mala denne už s malou a rodičovsky príspevok som normálne dostávala 🙂

alexandra1995
14. máj 2019

Ahoj, neprídeš oň 🙂 ja mam denné štúdium na VŠ a dostávam rodičovský.

tanduliatko
autor
14. máj 2019

Super 😁😁😁😁 Tak toto mam konečne vyriešené 😊 ešte musim od nejako lekára získať potvrdenie otom, ze nemozem chodiť na denne štúdium. Sú 2 podmienky na individuálne štúdium.
1. Tehotenstvo
2. Potvrdenie od lekára ( odborná ambulancia )

alexandra1995
14. máj 2019

@tanduliatko To je čo za hlúposť. Ja mam individuálne a dôvodom je ranné materstvo. Davala som so žiadosťou o IŠP aj kópiu rodného listu dieťaťa. Veľmi smutné ak majú na tej škole len tieto dva dôvody.

modrinkaa
14. máj 2019

Ja som tak isto mala individuálne štúdium z dôvodu rodičovstva... A to som chodila na strednú cirkevnú 🤔

tanduliatko
autor
14. máj 2019

Netuším čo majú za pravidlá 🙄 bolo len povedané, to ze som uz na materskej sa neráta. Ja idem vlastne na inú školu od 1 ročníka, možno preto

tanduliatko
autor
14. máj 2019

Plus musim dat vypoved v práci aby som mohla nastúpiť