icon

Dieťa do škôlky a rodičovský príspevok?

avatar
ivikmt
13. mar 2009

Prosím vás, vie mi niekto poradiť ako je to s rodičovským príspevkom ked chcem dať moju dcérku do MŠ.

avatar
gapa
14. mar 2009

ak dieťa navštevuje MŠ štátom dotovanú, tak nemáš nárok na RP. Ak si zárobkovo činná, tak máš nárok na príspevok na starostlivosť o dieťa vo výške preukázaných nákladov.