Diskriminácia matiek na MD a ich 3ročných detí. Prečo?
23. aug 2009
Maminy na MD, ako vnímate skutočnosť, že Vaše prvorodené trojročné (aj staršie) dieťa (podľa neviem akých pravidiel) nemá nárok nastúpiť do škôlky len preto, že ste na MD s mladším dieťaťom? U nás je zlá situácia,to chápem. Len nechápem, ako vznikla! Veď existuje evidencia obyvateľov a teda v každom meste vedia, koľko detí bude potrebovať škôlku!? Alebo neuvažujem správne?
Predošlá
Strana
z2
bodka - z toho zákona som v predošlom príspevku prilepila tie počty. Školská inšpekcia môže povoliť výnimku, čo sa týka počtu do šk.r.2010/2011, preto ešte minulý rok mohlo byť detí viac a vlastne aj tento....ale to už sme asi mimo témy.... 🤐
Predošlá
Strana
z2

http://www.minedu.sk/data/USERDATA/Legislativa/...
aha čo som vám našla 😀 😀 ...vyhláška platná od 1.09.2008 - sú tam aj počty detí v triede 😉 ...ale aj v našej škôlke kam ešte vlani chodil teraz už prvák Davidko ich bolo viac 😉