Dostali ste v septembri rodičovský?
17. sep 2013
ahojte dnes je 17teho a tak som sa chcela spytat ci ste dostali rodicovsky prispevok tento mesiac dakujem,kamila
ahojte dnes je 17teho a tak som sa chcela spytat ci ste dostali rodicovsky prispevok tento mesiac dakujem,kamila
Ano, včera. Ale stalo sa mi, že jeden mesiac mi neprišiel vôbec, tak som volala na socialku. Povedali mi že mi ho zabudli poslať 😒