Kedy dostanem posledný rodičovský?

bambula1011
27. aug 2012

Chcela by som sa spytat ci dostanem rodicovky prispevok ked moj syncek bude mat 14 septembra 3 roky a 3 septembra mi naszupuje do slôlky? Dostanem ten prispevok este v oktobry bo mi vravia ze mi zanicke automaticky ak nastupi do skôlky dakujem za odpovede

bambibam
27. aug 2012

Neviem ako je to presne ,ale naša suseda to má tak podobne ako ty a tej povedali ,že ked je tam i 1 deň tak musia vyplatiť celý RP,takže si myslím,že by ti ho mali vyplatiť .

nikolka2
27. aug 2012

jasne este v októbri by si mala normalne dostat posledny krat 🙂 pozadu mesiac ....

katren
27. aug 2012

nezanikne ti preto, ze ide do skolky, ale pre to, ze bude mat 3 roky.....rodicovsky je do 3 rokov dietata....a ano, este ti ho za september poslu v oktobri

katka0202
27. aug 2012

ahoj, dnes som sa bola pýtať na sociálnom, syn bude mať 3 roky v októbri a tiež ide do škôlky, rodičovský príspevok sa vypláca do 3 rokov dieťaťa bez ohľadu na to, či je v škôlke alebo či matka pracuje. Čiže za sept. dostaneš vyplatené v októbri. Takto je to cca 2 roky, predtým keď nastúpilo dieťa do škôlky, nárok na rodičovský príspevok zanikol.

traktor
27. aug 2012

ci by nastupil alebo nenastupil je jedno..posledny rodicovsky prispevok ti vyplatia v mesiaci oktober 😉

ejaeja
27. aug 2012

ahojte chcem vas poprosiť konči mi 9.10.RD predlžena na 4 roky zo zdravotnych dovodov mala sa z choroby dostala tak ju lekarky odporučili už do školky od septembra budem mať narok na vyplatenie prispevku aj za sept.,aj oktober