icon

Koľko dopredu nahlásiť RP na ÚPSVaR?

avatar
gerich
19. sep 2011

Ahojte, MD mi končí 3.10 a potom nabehnem na ten úžasný rod. príspevok. V akom predstihu tam musím podať tú žiadosť? momentálne som mimo SR, tak aby som si vedela naplánovať návrat🙂 ďakujem

avatar
zuzuzaa
19. sep 2011

mne končila materská začiatkom septembra. Na UPSVAR som išla až po skončení materskej, nebol s tým žiadny problém. Myslím, že na to nie je žiadny termín, len ked pôjdeš neskôr, tak ti nestihnú ten mesiac už vyplatiť.

avatar
martinex
19. sep 2011

mne skoncila MD 8.9. a este som nebola...oni to vyplacaju do pol roka spatne,cize mas cas,ak ti peniaze nechybaju

avatar
desmodka
19. sep 2011

vyplacaju spatne, ale je potrebne pred skoncenim MD ist na socialku sa prihlasit, aby vam nevzniklo hluche obdobie