Koľko dopredu nahlásiť RP na ÚPSVaR?
19. sep 2011
Ahojte, MD mi končí 3.10 a potom nabehnem na ten úžasný rod. príspevok. V akom predstihu tam musím podať tú žiadosť? momentálne som mimo SR, tak aby som si vedela naplánovať návrat🙂 ďakujem
mne skoncila MD 8.9. a este som nebola...oni to vyplacaju do pol roka spatne,cize mas cas,ak ti peniaze nechybaju
vyplacaju spatne, ale je potrebne pred skoncenim MD ist na socialku sa prihlasit, aby vam nevzniklo hluche obdobie

mne končila materská začiatkom septembra. Na UPSVAR som išla až po skončení materskej, nebol s tým žiadny problém. Myslím, že na to nie je žiadny termín, len ked pôjdeš neskôr, tak ti nestihnú ten mesiac už vyplatiť.