icon

Koľko mám po novom dostávať príspevok na dieťa?

avatar
maatuulka
18. feb 2011

Ahoj maminy, tento mesiac som dostala RP 212 eur.. niektore maminy tvrdia, ze to je ten zvyseny a to budem uz normalne poberat, je to pravda? Nechcem sa zbytocne tesit 🙂 Mam v tom uz totalny chaoz. Zvyysili nam na 190 a tych zvysnych 22 su rodinne pridavky?? Diky

avatar
kalifa28
18. feb 2011

no v podstate si si odpovedala aj sama 😀 a prečo by si sa mala tešit zbytočne? ved ak raz uzakonili od 1.1. zvysený rodičovsky prispevok, tak to snad platí, nie? 😉

avatar
dadis
21. feb 2011

no pre niekoho je zvyseny na 190€ a pre niekoho znizeny na 190€...to by v tom bol cert, aby som neprisla na to, ako to vlastne je, ci sa mam tesit alebo plakat 😀 😀 😀

avatar
dosa
21. feb 2011

190 je zvyseny??? doteraz som mala 256, tak mi to pride hodne znizeny 😀 😀 😀 ale ano, pokial ma tvoje dieta viac ako 20 mesiacov, tak rodicovsky prispevok mas vo vyske 190 € a zvysok su rodinne pridavky