Koľko mám po novom dostávať príspevok na dieťa?
18. feb 2011
Ahoj maminy, tento mesiac som dostala RP 212 eur.. niektore maminy tvrdia, ze to je ten zvyseny a to budem uz normalne poberat, je to pravda? Nechcem sa zbytocne tesit 🙂 Mam v tom uz totalny chaoz. Zvyysili nam na 190 a tych zvysnych 22 su rodinne pridavky?? Diky
no pre niekoho je zvyseny na 190€ a pre niekoho znizeny na 190€...to by v tom bol cert, aby som neprisla na to, ako to vlastne je, ci sa mam tesit alebo plakat 😀 😀 😀
190 je zvyseny??? doteraz som mala 256, tak mi to pride hodne znizeny 😀 😀 😀 ale ano, pokial ma tvoje dieta viac ako 20 mesiacov, tak rodicovsky prispevok mas vo vyske 190 € a zvysok su rodinne pridavky

no v podstate si si odpovedala aj sama 😀 a prečo by si sa mala tešit zbytočne? ved ak raz uzakonili od 1.1. zvysený rodičovsky prispevok, tak to snad platí, nie? 😉