Kráti sa rodičovský za január, ak dieťa dovŕšilo 3 roky 10. januára?
10. feb 2014
Dakujem.
Rodicak dostanes cely za kazdy mesiac, ked mas nan narok, hoci aj jeden den. Cize by si ho dostala cely za marec, aj keby bolo dieta narodene 1.3.
dostaneš celý, mňa to dosť zaujímalo, lebo moja dcéra je 1.5. narodená, tak keď som ešte len niesla papiere na UPSVaR, tak som sa na to pýtala

nie, dostanes ho cely