Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ktorý zákon rozoberá materskú a rodičovskú?

monikaken
11. sep 2014

mamičky, ktorý zákon pojednáva o týchto pojmoch...vraj je tam ešte tretí pojem, ale neviem, ako sa volá a ten chcem využiť...vďaka

zalka
11. sep 2014

@monikaken o materskej zákon o socialnom poistení, a zákonník práce
o rodičovskej .. zákonník práce
a žeby ťa zaujímal príspevok na starostlivosť o dieťa?

monikaken
autor
12. sep 2014

nie, potrebovala by som vedieť, aké sú podmienky, dĺžka atď ke´d by som chcela aby manžel zostal so mnou na materskej, alebo teda iný pojem, viem, že by nedostával nič z práce, ale potrebujem vedieť podmienky...

havana_frost
12. sep 2014

@monikaken Muž musí spĺňať také isté podmienky ako žena. Pravdaže, dieťa neporodí, ale môže ho prebrať do starostlivosti najskôr 6 týždňov od pôrodu, najneskôr do 3 rokov veku dieťaťa a materské mu je vyplácané 28 týždňov. Inak platí to isté ako pre ženu a nárok matky a otca sa posudzuje samostatne, takže nie je tam žiadna previazanosť, či ty si alebo koľko si na materskej. Akurát sa to nesmie prekrývať a počas jeho materskej nemôžeš ani poberať rodičovský príspevok.
A asi hľadáš pojem "iný poistenec".

kaktusik007
12. sep 2014

@monikaken materska a rodicovska dovolenka - zakonnik prace

materske - 461/2003 v zneni neskorsich noviel
rodicovsky prispevok - 571/2009 v zneni neskorsich noviel

a este je vhodne si nastudovat aj zakon o zdravotnom poisteni - 580/2004 v zneni neskorsich noviel

podla mojho laickeho nazoru by si asi mala povedat, co chces tym studovanim zakonov dosiahnut -- pretoze su veci, ktore su upravene este aj pomimo, a kludne sa moze stat, ze zrovna to pomimo potrebujes... Takze napis, pre aky ucel to chces vsetko vediet.

monikaken
autor
12. sep 2014

@kaktusik007 no, chcem dosiahnuť to, aby manžel nestratil dobrú, ale málo platenú prácu, aby šiel zarobiť do zahraničia, ale z práce si môže zobrať len 2 mesiace voľno a som počula, že by sa to dalo na pol roka, keby šiel manžel na asi materskú, alebo teda rodičák, neviem, pod aký pojem to spadá a či vôbec spĺňa tie podmienky...najmladšia dcéra má 14 mesiacov a na teda na ňu poberám rodičák....ak niečo také existuje, tak za pol roka, čo by mala byť dĺžka toho pojmu,by slušne zarobil a mohol sa vrátiť späť do práce, ktorá ho baví...máme úver:( a nechcem, aby naše deti museli ešte platiť

kaktusik007
12. sep 2014

@monikaken tak teoretickych moznosti je viac.

ty si zamestnanec? a si teraz na rodicovskej dovolenke?

ak ano, treba pozriet zakonnik prace, ci je mozne, aby OBAJA rodicia poberali sucasne zo zamestnani matersku a rodicovsku dovolenku. Podla mna to mozne je, lebo ked ide zena na rodicovsku, nik neriesi nejake potvrdenie, ze otec dietata na rodicovsku nejde...

manzel moze ist na matersku -- ak ma aktivne nemocenske poistenie (pises ze je v praci, tak ma) a ak ma 270 dni poistenia za posledne 2 roky (cize za posledne dva roky musi mat 270 dni zapocitane ako odpracovane v pracovnom pomere). Tu mu vypocitaju podla 461/2003 -- ak je zamestnany cely rok 2013, tak z priemeru za tento rok. Ak nastupi v roku 2014. Ak v 2015 -- vypocitaju z roka 2014 -- je september, overte si ake ma vymeriavacie zaklady, mozno to spravi rozdiel (vacsie odmeny v roku 2014, napriklad).

ked on bude na materskej, ty nesmies poberat rodicovsky prispevok -- cize -- vstupuje tu do toho zakon o zdravotnom poisteni, uz nebudes poistencom statu z dovodu poberania RP... ALE -- mozes napisat cestne prehlasenie, ze si osobou starajucou sa celodenne o dieta do 6 rokov veku -- a stat zdravotku plati za teba nadalej. Nik v zakone o zdravotnom poisteni neriesi, ci sa na dieta poskytuje materske inej osobe. Akurat celodenna starostlivost v tomto zakone je definovana tak, ze dieta nesmie ist do skolky/jasli/opatrovatelke na viac ako 4 hodiny denne --- ak toto porusis, nemozes byt poistencom statu a musis si zaplatit zzdravotne poistenei sama (nieco do 60 eur to je mesacne).

druha moznost je ze manzel nastupi na rodicovsku dovolenku -- ty nadalej poberas rodicak, on sa zahlasi ako osoba celodenne sa starajuca o dieta do 6 rokov veku v zdravotnej poistovni... podmienky skolky - jasli - opatrovatelky identicke.

z financneho hladiska by sa vam oplatila prva moznost -- aby nastupil na matersku a vybral si davky nemocenskeho poistenia... je to viac ako 200 eur RP...

monikaken
autor
13. sep 2014

@kaktusik007 vĎaka moc, ale dcéra má už 14 mesiacov, takže je MD aktuálna? tá sa poberá tuším iba pár týždňov,....mám v tom hokej...
ja nie som zamestnanec, skončila som výšku a odvtredy som stále na rd, už som štátnicovala ako tehotná...už som doma 4 roky, keďže máme deti, 4, 3 a 14 mes.

kaktusik007
13. sep 2014

@monikaken ano, je u otca aktualna ;) myslim 24 tyzdnov ju moze poberat.... Nie som si ista ale. Ak by toto neslo ( ale pojde) tak potom na manzela prehod rodicovsky prispevok.

Nie si zamestnanec... Tak potom kludne moze ist manzel zo zamestnania na rd, tam nebude ziaden problem.... A ty sa daj ako osoba celodenne sa starajuca o dieta do 6 rokov a je to ok.

majusqa77
13. sep 2014

@monikaken otec dietata moze ist na matersku do 3 rokov veku dietata.

monikaken
autor
14. sep 2014

takže:zhrnutie, otec dieťaťa môže ísť súčasne na MD s mamičkou. Tá sa stará o dieťa, otec teda tiež a on poberá materskú,teda si tých 24 týždňov a potom ide tiež na rodičák? čo je viac ako rodičák, čiže ja som doma len tak....môže si popri tom privyrábať? a toto všetko mám nahlásiť na úrade práce, sociálnych vecí a rodiny u pani, ku ktorej patrím, ktorá mi prideľuje rodičovský príspevok?
a manželovi musia držať miesto 3 roky? teda dúfam, že mu ho budú toľko držať...už len 2 v našom prípade, keďže malá má 14 mesiacov

monikaken
autor
14. sep 2014

@kaktusik007 neoznačila som ťa, prepáč, patrilo to asi naviac tebe...

kaktusik007
14. sep 2014

@monikaken no na md sucasne ist nemozete - materske moze poberat iba jedna osoba. Najprv matka, potom otec.
Ano, ty si doma len tak, oficialne ako osoba starajuca sa celodenne o dieta do siestich rokov veku, pricom toto dieta nesmie byt v skolke/ jasliach / u opatrovatelky viac ako 4 hodiny denne.

Je potrebne aby si manzel poziadal o materske, zo zamestnania nastupil na Matersku dovolenku... Miesto mu drzat musia iba ak je na materskej dovolenke - potom ho mozu dat aj na inu pracu, cca... Ak bude pokracovat aj rodicovskou dovolenkou... Proste to iste co zeny.

havana_frost
14. sep 2014

@monikaken Vždy žasnem, že presné a priame odpovede s jasnými faktami ostávajú bez odozvy (napríklad zalka alebo majusqua77, ak vynechám seba) a pytateľka nadviaže šťavnatý dialóg plný omylov a dojmov s niekym, kto sám priznáva, že si nie je istý a v odpovediach to aj vidno. Informácie sú roztržité, nepresné a často aj chybné. Ale však dobre, tvoja vec 🙂

monikaken
autor
15. sep 2014

@havana_frost ďakujem aj tebe...majusque77 Dˇakujem, že to bolo presne, že je to do 3 rokov a zalke za to, že to sem hodila..našla som tam veci ktoré sa ma síce týkajú, ale nie sú mi celkom známe iné fakty...chcela som vedieť čo najviac vecí, aby som nešla na upsvar s tým, že neviem vôbec nič..a myslím, že kto sa veľa pýta, veľa sa aj dozvie, možno aj pomimo to,čo by sa inak nedozvedel a týka sa ho to...vynechávaš seba, ty si mi neposkytla nič, možno si chcela napísať to, čo ľudia pred tebou, ak mi vieš presne popísať ako to chodí v praxi, nie iba to,č o je ustanovené v zákone, daj mi tvoje číslo, ja ti aj zavolám...
diskusia je o diskutovaní, ak sa ti nepáči, že som sem písala, nemusíš čítať, demokracia🙂

katnor
21. sep 2014

tu je dobry link na zakonnik prace: http://zakonnikprace.psbs.sk/

tanickaskorokubikova
21. sep 2014

Baby a mužovi to ale musí odobriť zamestnávateľ že? Či? Len tak môže prísť a povedať v zamestnaní že ide má materskú?

katnor
21. sep 2014

@tanickaskorokubikova pozri § 166 tu http://zakonnikprace.psbs.sk/
aj muzovi musi zamestnavatel umoznit ist na rodicovsku dovolenku. tam si to vsetko precitas 🙂

tanapeta
21. sep 2014

všetky aktuálne verzie zákonov nájdeš na www.jaspi.sk aj rekonštrukcie zákonov.

tanickaskorokubikova
21. sep 2014

@katnor Ďakujem 😉

majusqa77
21. sep 2014

@tanickaskorokubikova o materskej len oznami, ze ide (idealne mesiac pred). Ak rodicovsku, musi poziadat (najneskor mesiac pred nastupom) a zamestnavatel je povinny ziadosti vyhoviet.

tanickaskorokubikova
21. sep 2014

@majusqa77 ďakujem 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli