Mám nárok na materskú?
16. dec 2013
mám pracovnú zmluvu od 1.9.2013 do 30.6.2013 chcem sa spýtať či mám nárok na materskú, alebo čo by ste mi poradili ďakujem
mám pracovnú zmluvu od 1.9.2013 do 30.6.2013 chcem sa spýtať či mám nárok na materskú, alebo čo by ste mi poradili ďakujem
@untitled183 teda neviem že by sa dalo spätne robiť.. oprav dátumy a napíš či si tehu .