Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Manžel poberá rodičovský príspevok

precious
4. sep 2014

má niektorá z vás skúsenosti s tým, že presunula rodičovský príspevok na manžela? ako to prebehlo na úrade?

jul11
4. sep 2014

@precious uplne v pohode, jeden formular.zajdi na UPSVAR. ja som ani nebola,len manzel to vybavil,len sme popodpisovali,len uz neviem presne co.ale na UPSVARE ti povedia,nie je to ziadna veda

monikkak
4. sep 2014

Aj my sme to riesili. Ty najprv napises ze chces ukoncit bratie rod.prispevku mne to diktovala ta na urade. A potom som dala priatelove udaje atd. To ty ona najlepsie povie co a ako

fidorka7
4. sep 2014

@precious zo zákona máš právo požiadať o ukončenie výplaty a rovnako manžel ako ďalšia oprávnená osoba má právo požiadať o RP. Všetko vybavíte na úpsvare, kde patríte. Ak môžem, aký je dôvod na túto zmenu?

precious
autor
6. sep 2014

chcem sa zaevidovať na poberanie podpory a a 2 dávky nemôžem brať, tak preto rodičák presúvam na manžela.

precious
autor
11. sep 2014

kočky, ja na tom úrade som len zmenila číslo účtu z môjho na manželove. to takto stačí.?? všetky údaje ostali tak ako bolo, čiže moje. A teraz doma rozmýšľam, či je to dobre? Ide príspevok síce na manželov účet, ale sme zmenili len číslo účtu ....čo teraz??, prosím

Tu začni písať odpoveď...

Odošli