icon

Materská namiesto dcéry. Dá sa to?

avatar
renatka1102
8. sep 2011

bambulky mozete mi poradit?Dcera caka babätko- este studuje. Neviete mi poradit ci ja ako jej matka mozem ist namiesto nej na matersku - starala sa o babo a ona by dalej studovala?Dakujem za odpovede

avatar
maryanna
8. sep 2011

Áno dá sato, ja som bola v podobnej situácii
len sa musíš viac poinformovať buď na nete, alebo na príslušnom úrade, ako treba vypísať tlačivá a podobne.

avatar
renatka1102
autor
8. sep 2011

Tiez si bola namiesto dcery? Cize vedena si ako na materskej- rataju s ati roky ci ako to je??dakujem za info. Budem sa teda informovat.