Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Na akú zmluvu môžem pracovať popri rodičovskej?

maria117
18. feb 2016

Ahojte, praca popri RD sa sice x-krat rozobera, ale nepodarilo sa mi najst odpovede na moje otazky, ak uz niekde su, budem vdacna za link i radu. Viem, ze popri RD mozem pracovat, lenze:
mam prve babo, akosi prirodzene planujem i druhe (mozno i dalsie,ale nepredbiehajme), cize uvazujem nad "retazovou materskou" este,ale nie som opat tehu). Momentalna situacia je, ze dcera ma 7 mesiacov a mam moznost robit z domu, praca spociva prevazne v mailovej komunikacii (cize robim vo vlastnych priestoroch, na vlastnom zariadeni, v case kt si urcim). Termin skoncenia ulohy je cca maj 2016. Zlahka sme k tomu zacali komunikovat uz od oktobra, vyplnila som dotaznik, uviedla som, ze som na MD, a potom zmenu na RD. Dohoda na podpis mi prisla az teraz s datumom od 1.3. do neurcita -odovzdania ulohy. Celkova odmena bude cca 200e, max 400e. Ide o doveryhodnu a serioznu firmu a praca ma pre mna zmysel i keby som ju napokon musela robit zadara, no ale koho by nepotesili peniazky... Ak by som podpisala klasicku dohodu o vykonani prace takto, ako mi ju poslali, tak mi to praktizky zrusi dalsiu matersku, cize niekolnonasobne vacsia strata ako teraz tychto par eur.

Prosim vas, poradte mi, akym sposobom, na aku zmluvu mozem robit?

Mna napada prikazna al mandantna, ale neviem sa dopatrat k tomu, ako to je tam s odvodmi, kedy sa musia platit, ci vzdy. Pri prikaznej do 500e by malo byt oslobodene od dane, ale neviem, ci aj vtedy, ked poberam RD, ani ako je to s odvodmi.

Dakujem za vsetky rady a napady
Maria

saurian
18. feb 2016

@maria117
nie som si celkom ista, prever si, ale zmluva o dielo by mohla byt - tu tusim neplatis odvody, to by mohla byt cesta. a tiez - jednorazovy prijem do tusim 500e ani nezdanujes, nemas povinnost podat dp k dzp.
u nas v praci co robia na mandat, tak normalne platia odvody podobne ako zo mzdy.

maria117
autor
18. feb 2016

@saurian vdaka, zial zmluva o dielo to nemoze byt. nesplna to kriteria 😉 ale vdaka za napad. mozno niekto este nejaky dalsi?

gapa
18. feb 2016

@maria117 ale ak trvá pôvodný prac.pomer a čerpáš z neho RD a budeš pracovať na dohodu o vykonaní praáce, tak to ti neovplyvní mateskú, ak bude trvať tvoj prac.pomer aj v čase nástupu na druhú md. Aj keby išlo o dohodu s pravidelným príjmom s platením nem.poistenia (pri nepravidelnom sa ani neplatí nemocnské), to nevadí. Každé nem.poistenie sa berie samostatne. Napíš si otázku cez formulár na stránke soc.poistovne. Ale podstatné je, že bude trvať tento pp, ak by netrval, je vela rôznych variantov.
tu je link: http://www.socpoist.sk/kontakty-/48001s

maria117
autor
18. feb 2016

@gapa vdaka. Ak je to tak,tak to by bolo super 🙂

maria117
autor
19. feb 2016

@gapa a este velka vdaka za ten link, som netusila, ze nieco take existuje, to by som im uz napisala davno 🙂 tak uz len dufam v promptnu odpoved 🙂

maria117
autor
19. feb 2016

Takze cez ten formular mi uz rano pekne odpisali, cize kto budete riesit nieco pod.kludne sa pytat priamo tam....

Želáme Vám dobrý deň.

Nárok na materské je podmienený trvaním nemocenského poistenia aspoň 270 dní pred pôrodom. Do obdobia 270 dní sa započítava obdobie rodičovskej dovolenky zamestnankyne, ak spadá do obdobia dvoch rokov pred pôrodom. Z uvedeného vyplýva, že Vám nárok na materské zo zamestnania vznikne, za predpokladu, ak Vám pracovný pomer bude trvať až do vzniku dôvodu na poskytnutie ďalšieho materského. Výška materského by bola pri uplatnení si ďalšieho materského vypočítaná z pravdepodobného denného vymeriavacieho základu, ktorý určí Váš zamestnávateľ pôvodný.

Podmienka 270 dní musí byť samostatne splnená z každého nemocenského poistenia, z ktorého si poistenkyňa uplatní materské. Z uvedeného vyplýva, že ak Vám bude dohoda trvať až do vzniku dôvodu na poskytnutie ďalšieho materského, nárok na materské Vám môže vzniknúť z Vášho pôvodného zamestnania a aj z dohody. V prípade, ak Vám nárok na materské z dohody nevznikne, vymeriavací základ z uvedenej dohody neovplyvní výšku materského zo zamestnania.

Neviem ako oznacit admina, ale za mna sa tema moze uzamknut... Dakujem

gapa
19. feb 2016

@maria117 a ešte ti dodám, že potom nemôžeš byť počas práce na dohodu dôchodkovo poistená štátom, lebo budeš dôchodkovo poistená ako zamestnanec na dohodu. Súbeh týchto dvoch dôch.poistení zákon nepripúšťa, tj. potom treba odhlášku alebo ak nnastúpiš ešte počas MD, tak ani nepodávať prihlášku na dôch.poistenie štátom, čo sa dáva od prvého dna čerpania rodič.dovolenky, lebo ukončením MD končí aj dôch.poistenie ako zamestnanca v pôvodnom prac.pomere a nástupom na RD v zamestnaní sa prerušuje dôch.poistenie zamestnaca=netrvá počas RD. Zdravotné sa dohodni s mzdárkou, kto nahlási, že si poberatelom rodič.príspevku (lebo tiež zdravotné sa prerušuje či ukončuje, to tak neovládam). Mzdárka už nemá povinnost to robiť, lebo ani nemá doklady k tomu, ale niektoré to zo zvyku robia. Ak nebude nahlasovať a si vo všzp, tak budeš potrebovať doklad z upsvar, že odkedy poberáš RP.

gapa
19. feb 2016

A ešte mi nedá, pri tej dohode by bolo podstatné, či trvá v den nástupu na md, ak by skončila den predtým, nárok by iste nevznikol, aj keby si mala 270dní z nej. Teda (beriem ukončenú dohodu) za situácie, že v pôvodnom pp ukončíš rodičovskú dovolenku a nástup na MD je ten istý den-6týž. pred termínom, lebo ukončením prerušenia z dôvodu čerpania RD v pôvodnom zamestnaí sa ti obnoví nem.poistenie=vznikne, preto by neplynula v den nástupu na md ochranná lehota z ukončenej dohodoy v den nástupu na md a nárok z dohody by nevznikol). No neviem, či je to zrozumitelné, dúfam, trochu 🙂

xxxxxnnnnn
19. feb 2016

Na žiadosť zakladateľky diskusie sa diskusia uzamyká

Tu začni písať odpoveď...

Odošli