Nárok na materskú, ak mi zamestnávateľ vyplatí 13. plat

yuriko
10. jún 2013

Dnes som sa dočítala šokujúcu správu. Ja som od 7.júna na materskej (od 1.6 do 6.6 som mala normálnu dovolenku). Bude mi vyplatený 13. plat zo zamestnania, ale až v júli, teda v čase, keď už budem poberať materskú. Je pravda, že keď mi v júli prídu peniaze od zamestnávateľa, tak za daný mesiac nebudem mať nárok na materskú? Zdá sa mi to divné. Už dve hodiny sa hrabem na nete, ale nič o takomto prípade som sa nedočítala. Ďakujem

jezurka47
10. jún 2013

Tak toto zaujíma veľmi aj mňa. Niekde som čítala, že stačí, keď dostanem z práce nejaký "bonus" alebo "odmenu" pri narodení dieťaťa a automaticky nemám nárok na materskú za daný mesiac.

hamca
10. jún 2013

@yuriko no ja ti velmi neporadim,len napisem moju skusenost. Na matersku som isla pred rokom a tiez som bola v podobnej situacii, v juli mi prisiel bonus od zamestnavatela, ale prisla mi aj normalne materska. No nedavno som videla o tom reportaz,ze to fakt tak je,ze ak ti pridu peniaze od zamestnavatela,tak sa straca narok na matersku za ten mesiac. Ale teda neviem,mne normalne prisla aj materska.

zalka
10. jún 2013

@yuriko toto si našla ? http://karierainfo.zoznam.sk/cl/1000174/1341655...
skús napísať dotaz cez kontaktný formulár priamo do SP .. odpovedajú promptne http://www.socpoist.sk/kontakty/48000s

yuriko
autor
10. jún 2013

@zalka Ďakujem za link, to som hľadala. Chcem sa ísť zajtra opýtať do SP. Som zvedavá ako pochodím.

zalka
10. jún 2013

@yuriko nepýtaj sa na pobočke v SP ... napíš radšej mail .. cez kontaktný formulár odpovedia ti mailom, budeš to mať čierne na bielom alebo zavolaj si na centrálu ... budú to pravdivejšie info ako Ti poskytne pobočka ... ( zo skúseností )

yuriko
autor
10. jún 2013

@zalka Máš pravdu, idem písať hneď.

zalka
10. jún 2013

@yuriko ozvú sa rýchlo, posledne odpísali do dvoch hodín od zadania dotazu ... samozrejme v pracovnom čase 🙂

diapozitiv01
10. jún 2013

podla aktualneho zakona, tusim plati od januara, ak ti bude figurovat ze si mala prijem , budu to mat v socialke lebo zamestnavatel to tam posiela tak prides o matersku v danom mesiaci. je to bohuzial pravda.
Skus sa radsej dohodnut so zamestnavatelom nech ti ti vyplati az ked budes na rodicaku.

amadea3
11. jún 2013

U mna v praci je to tak, ze ked predlozim rodny list dietata, dostanem nejake peniazky ako prispevok pri narodeni... cize mam pockat a nechat si ich vyplatit az po uplynuti MD? Povodne som chcela hned po narodeni, ved peniazky sa zidu, ale ako tak citam, necham to na neskor :/

amadea3
11. jún 2013

@yuriko ale ked si precitas ten clanok, je tam uvedene, ze ak dostanes peniaze za obdobie, ktore si odpracovala pred MD, tak je to ok a neprides o matersku. Cize, ak sa ti 13ty plat rata ako odmena za tvoj doterajsi pracovny vykon, malo by to byt v poriadku 🙂

jamabe
11. jún 2013

@yuriko Podobný problém teraz rieši kamoška, jej ide o príspevok pri narodení dieťaťa... Vyjadrenie od SP má čierne na bielom - pokiaľ má nejakký zdaniteľný príjem, v tom mesiaci nemá nárok na materské. Takže to bude riešiť riadnou dovolenkou, ktorú si vyberie po skončení materskej pred prechodom na rodičovskkú... len tak ho dostane

yuriko
autor
11. jún 2013

Takže zatiaľ som dostala odpoveď - nakopírovaný text zo stránky Sociálnej poisťovne, čo som si aj sama našla, v tomto znení... Nárok na materské je podmienený absenciou príjmu zo zárobkovej činnosti z toho poistenia, z ktorého si poistenkyňa uplatňuje nárok na materské za obdobie počas ktorého je zamestnankyňa na materskej dovolenke. V prípade, ak Vám zamestnávateľ vyplatí odmenu, t.j. príjem, ktorý Vám prináleží za obdobie pred nástupom na materskú, takýto príjem Vám neovplyvní poberanie materských dávok a nestratíte dávky materské.

Teraz čakám na odpoveď, kde ich konkrétne žiadam, aby mi odpovedali ÁNO-NIE.

hajajanka
11. jún 2013

@yuriko Ahoj, ja som sa na toto pred nedavnom pytala nasej personalistky, pretoze u nas sa napr. vyplaca prispevok zamestnavatela pri narodeni dietata, odmeny sa vyplacaju spatne a pod., takze aj ja som bola na pochybach, ci za mesiac, v ktorom mi boli vyplatene peniaze, mi nebude priznana materska. Nasa personalistka ma ubezpecila, ze to tak nie je. Ved to by podla nej nemalo x zien narok na matersku. Ze sa to posudzuje pripad od pripadu.
Mne boli vyplatene peniaze z prace a matersku mi nikto nevzal.

yuriko
autor
11. jún 2013

@hajajanka @jamabe @amadea3 @diapozitiv01 @zalka @hamca @jezurka47 Samozrejme som sa normálnej odpovede zo SP nedočkala 🙄 Každopádne je to tak, že keď sa robia výplaty a odvody idú do sociálnej poisťovne, tak vo výkaze je presne uvedené, za aké obdobie tá výplata je. Teda ak príde nejaký odvod od zamestnávateľa za Vás do SP v období, kedy ste už na materskej, tak Vám za daný mesiac materskú nedajú. Ak je v tom výkaze pre SP uvedené obdobie ešte pred nástupom na materskú, tak materskú dostanete. Teda ak dostanete nejaký bonus k narodeniu dieťaťa (po narodení), treba upozorniť zamestnávateľa, aby to urobil tak, že je to napr. nejaká prémia za prácu, ešte pred nástupom na MD a musí to byť aj uvedené vo výkaze odvodov, ktorý ide do SP.
Tak ak ste na materskej a dostanete čo i len 5€ od zamestnávateľa, z ktorých pôjdu odvody do SP a tieto odvody z tých 5€ budú za obdobie, kedy ste už na materskej, tak Vám za ten mesiac žiadnu materskú nedajú!

hajajanka
11. jún 2013

@yuriko No, pochybujem, ze by moj zamestnavatel menil datum na vykazoch, na toto mam fakt az velmi poctiveho zamestnavatela. U nas bolo v poslednych rokoch vela tehotnych zamestnankyn a ziadnej matersku nevzali (a urcite ten datum zamestnavatel nemenil). Zhodou okolnosti som sa o tejto problematike bavila pred dvoma tyzdnami.

zalka
11. jún 2013

@hajajanka vieš zákony sa menia každým rokom, a to čo platilo pred rokom dvoma nemusí platiť teraz ...

hajajanka
11. jún 2013

@zalka Hovorim, ze som sa o tomto bavila s nasou personalistkou pred 2 TYZDNAMI, nie rokmi. A ver mi, ze ta je v tychto veciach zbehnuta tak, ako malokto iny. Na matersku posledna zamestnankyna odchadzala v septembri 2012.

zalka
11. jún 2013

@hajajanka ved ja sa nehádam, vychádzam z článku čo som hodila link vyššie ... predpokladám, že u zadávateľky je 13 plat za prácu v predošlom období ...
nie je to odmena za dáke jubileum ... ani pôrodné ... takže nárok na MD by mala mať v pohode aj ked jej to vyplatia .
Iné by bolo , ak by jej zamestnávateľ chcel dať pôrodné, alebo čosi také , vtedy by nárok na MD nemala za príslušný m esiac ... a to isté napísala aj @yuriko

Takže neviem o čom sa bavíme 😝 u teba zamestnávateľ nemusel meniť nič vo výkazoch ani nič také ... ved všetky tri píšeme o tom istom ... nezdá sa ti?