Odvolanie na zamietnutie predĺženého rodičovského príspevku

andrejka264
11. mar 2019

Dobrý večer. Chcela by som sa opýtať či je tu nejaká mamička ktorá si podávala žiadosť o predĺženie rodičovského a zamietli jej to a podávala si odvolanie. Ak áno čo ste pridali k odvolaniu? Aj nejaké papiere zase od lekárov alebo ako? Ďakujem za každú radu a pomoc 😊😘

domcci72
12. mar 2019

kamoska mala takyto isty problem a k odvolaniu potom este prefocovala nejake listy zo zdravotnej karty maleho a mala este aj vyjadrenie od obvodnej lekarky nove

monkabb82
13. jún 2019

@andrejka264 dobry den. Mne tiez zamietli. Ako ste napisali odvolanie?

miniaturka19
12. apr 2020

@monkabb82 baby poradite mi? Chcem sa aj ja odvolat ale ako postupovat? Vraj treba najprv novu žiadosť o rodičovský príspevok a to ked pride ze nemam narok tak na to napisat odvolanie?

monkabb82
17. apr 2020

@miniaturka19 treba sa odvolat na list ktory pride ze zamietaju. Ziadala som byt pritomna na posudzovani a potom uznali. Ale samozrejme musis mat nove papiere od dr

bashkaka
17. apr 2020

@monkabb82 my sme dnes tiež dostali zamietavú odpoveď, malý má od roka a pol časté bronchitídy, aj hospitalizácia, je uznaný astmatik odborným lekárom a napriek tomu posudková lekárka nevníma jeho stav ako nepriaznivý... V škôlke nebol viac ako 5 dní po sebe, následne vždy mesiac PN. Tento rok sme boli v škôlke 10 dní v úhrne...
V žiadosti si požadovala byť prítomná na posudzovaní po odvolaní? Vyhoveli ti? Zaujímalo by ma viac, lebo sa idem tiež do toho pustiť a každá rada dobrá 🙂 Ďakujem

monkabb82
23. apr 2020

@bashkaka ano bola som na konzultovani pri posudkovej dr. My ale uz chodime 2 r aj do Lucivnej kupele pre deti na 21 dni cez ZP mame schvalovane. Ba je im prvorada kde schvaluju aj to co nemaju. A iny kraj zamietaju lebo z Ba maju vela schvaleneho. Akokeby inde deti neboli. Nedajte sa riadne im povedzte svoje.

zuzana201614
7. jan 2021

Mne teraz tiez zamietnili, maly ma silnu anemiu, chodime na imunoalergologicku ambulanciu, kedze bol teraz velmi v izolacii pre pandemiu, nebol tak csto chory ale stale ma zle vysledky. Viete mi poradit ako ppstupovat pri odvolani?

miniaturka19
9. jan 2021

@zuzana201614 treba vsetky lekarske spravy na novo, ak viete aj od viacerych odbornikov, a tiež napisať odvolanie vlastnymi slovami

zuzana201614
9. jan 2021

@miniaturka19 dakujem za info 😃 ja som mala ppzbierane za cely rok od imunologa, hemalotogicky a posudkovy si vybral nieco a z toho zamietol...ked mal raz maly lepsi vysledok od hematologicky...

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana201614
11. jan 2021

@noelosopius deficit imunity a Ig ci co to je ma stsle nizke, aj teraz mal, na anemiu sa lieci 3,5 r drz zo 4 sprav sa oprel o jednu kedy mal trosku lepsie vysledky..

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana201614
13. jan 2021

@noelosopius mal caste bronchitidy a casto chory a deficit imunity na totp mal uznane posledny rok. Vracua sa mu aj atopicky ekzem to mal od 3r a orl ma zvacsene mandle a to odporucni ist vyberat

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana201614
13. jan 2021

@noelosopius vdaka za radu

pumina13
10. dec 2021

Halo