Odvolanie ohľadom predĺženia platenej rodičovskej dovolenky

petrao2
29. nov 2018

Ahojte maminky
Odvolala som sa proti rozhodnutiu uradu vo veci nepredlzenia platenej rodicovskej
Po 30 dnoch mi dosiel list z uradu ze moje odvolanie v zakonnej lehote poslali na posudenie do Ba
Ma niekto skusenost ako dlho "rozhoduju" a ci je sanca ze to uznaju?

lenka0033
29. nov 2018

@petrao2 ahoj, mne na chorého syna schválili až druhu žiadosť. Čo sa týka tých odvolanína UP som zapocula, že majú aj 60-90 dní na vyjadrenie

lenka0033
29. nov 2018

@petrao2 uznali druhu žiadosť. Netreba sa nedať odbiť. Ja som bola osobne s pediatrom, ktorý posudzoval. Povedala som mu niečo na rovinu, možno so štipkou drzosti ale stále slušne. Nakoniec priznali.

petrao2
autor
29. nov 2018

@lenka0033 tak to aj mne sa zda ze maju 60 dni ale mna z toho cakania porazi a navyse mi treba zivit dieta ☹ to nikoho netrapi
Ked to neuznaju tiez to pojdem riesit osobne hoci aj do Ba ale ten system je hrozny

lenka0033
29. nov 2018

@petrao2 netrápi ich to, ja viem. Ja som bola dosť dlho iba o dávke v hmotnej núdzi. Pokiaľ má vážnejšie problémy po 6 roku môžete požiadať o opatrovateľský, mám syna so ZTP. Prešla som si tým

pumina13
10. dec 2021

Ahojte prosím vás kde sa ma informovať na predlzenej dovolenke v BA dávala som Odvolanie.