Pandemický rodičák a očkovanie

ivulik2311
22. aug 2021

Ahojte. Znama mi vravela ze dakde citala ze ponajnovsom bude podmienkou pokracovania v pandemickom rodicaku ockovanie. Neviete prosim o tom daco ci je to pravda ci bludy zase. Dakujem

sasa1310
22. aug 2021

no bodajby

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivulik2311
autor
22. aug 2021

@viestta keby vedela kde tak asi ze si to precitam. Preto sa tu pytam

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreakotesova
22. aug 2021

Najvyšší čas ho zrušiť všetkým poberajúcim matkám...

ivulik2311
autor
22. aug 2021

@andreakotesova dovod? Pre mna je to mometalne jedine co mame kedze SAMA vychovavam dve male deti. Stale su chory, nemala by som ich s kym nehat ked ochoreju. Keby sa aj zamestnam tak by som sa v praci dlho neohriala lebo by som neustale bola s nimi doma. Poznam ako to je. Nie kazda matka ma idelny zivot. Takze treba hladiet aj na to

andreakotesova
22. aug 2021

@ivulik2311 a co by si robila, keby nie je tato situacia? Hmmmm?

ivulik2311
autor
22. aug 2021

@andreakotesova ja som si riesila robotu kym toto bolo. Takze ked nevies tak neries ok???!!!

andreakotesova
22. aug 2021

@ivulik2311 ja som si tiez riesila na konci RD novu pracu, aby som casovo stihala chodit pre deti do skolky a rano ich v klude do nej zaviedla. Treba ist do roboty a nie sa neustale spoliehat na druhých 😉

ivulik2311
autor
22. aug 2021

@andreakotesova ja som sa tu pytala na nieco ine. Moj zivot tu rozoberat nejdem. Teba je do toho velke hovno aby si ma posudzovala. Clovek aby sa tu daco aj bal opytat lebo hned ludi ukamenuju.

andreakotesova
22. aug 2021

@ivulik2311 a ved ja som s kludom odpisala, nie s hnevom a "na urovni" ako ty....

ivulik2311
autor
22. aug 2021

@andreakotesova s kludom ano...ale ak si sa aj chcela zapojit tak si mala normalne odpovedat a nie sudit ma, ked nevies v akej som situacii 😤😤😤

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz