icon

Podávanie žiadosti do čiech. Kde stiahnem formuláre?

avatar
zabka1611
28. apr 2010

ma s tym niekto skusenosti? podavali ste už žiadosť o rod. prispevok do čiech? neviete či si možem formular stiahnut aj z netu??
Dakujem

avatar
latvia
28. apr 2010

ja som podavala ziadost, ale formular som si vzala zo socialky....ale pohladam ti na nete. co konkretne potrebujes poradit?

avatar
latvia
28. apr 2010
avatar
latvia
28. apr 2010

a pokial by si chcela zrychlene cerpanie 2 roky, tak to musis podat uz do konca materskej, inac staci do roka veku, ak chces ten 3 alebo 4 rocny variant