• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prečo mi poslali rodičovský príspevok?

24. mája 2013 
Prosím o radu. Od 8.1.2013 som na RP, čiže materská mi skončila 7.1.2013. Zo soc. poist som dostala alikvotnu čiastku materskej-to by bolo ok. Ale z UPSVaR mi dnes na účet nabehol rodičovský príspevok+príspevok na dieťa v celkovej výške. Nepomýlili sa náhodou?
15. feb 2013 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie nepomylili, rodcak sa vyplaca vzdy cely, tzn. ze keby ti materska skoncila 30.1. aj tak by ti rodicak za januar vyplatili cely... :wink: plus mala by si skoro celu alikvotnu matersku... to by este len bolo stastie! :grinning:
15. feb 2013 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
nepomylili, rodicovsky sa vyplaca za cely mesiac, bez ohladu na to, ktory den v mesiaci si nastupila na RD :wink:
15. feb 2013 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
Ahoj, pokiaľ ja viem, rodičovký príspevok sa vypláca len za celý mesiac, nie alikvotne. Jeden mesiac dozadu. :slight_smile:
15. feb 2013 o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Stačí, že jeden deň v mesiaci si na rodičovskom - tak ti vyplatia sumu za celý mesiac. To isté bude,keď budeš končiť. Skončíš napr. piateho v mesiaci a vyplatia peniaze za celý mesiac - nie len 5 dní.
15. feb 2013 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: Chcela by som sa spytat.Min.mesiac som si podala ziadost na Rp a pridavky na dieta.V cera mi uz aj nabehly peniaze no chcem sa spytat ze ci neposielaju aj nejaky papier domov o schvaleni.Pretoze mi nic neprislo a potrebovala by.som to zaniest do socialnej poistovni aj s rodnym listom babatka.
17. máj 2013 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andula20 to si musis ist vypytat, daju ti ho na pockanie... :slight_smile:
17. máj 2013 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Baby ak som nastupila na RD od 30.4 tak dostanem este tento mesiac peniaze za cely april???dakujem
21. máj 2013 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
potvrdenie ti daju tam kde si podavala na UPSVaR,aspon ja som tam bola ziadat na sud a tak :slight_smile:
24. máj 2013 o 15:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok