Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Predĺžená rodičovská dovolenka a zamestnanie

sibalka5
5. apr 2014

Dobrý deň, kto by mi vedel poradiť či sa dá pracovať popri predĺženej rodičovskej dovolenke, ak by sa o dieťa staral niekto z rodiny?

kiwi82
6. apr 2014

ahoj, myslíš, predlžená zo zdravotných dôvodov dieťatka alebo neplatená predlžená rodičovská dovolenka? ak myslíš neplatenú tak tam za teba odvody platí štát, sociálna poisťovňa ti hradí poistenie sociálne resp.dôchodkové, ak sa zamestnáš tak za teba platí zamestnávateľ. čo som si ja zisťovala, tak sa popri rodičáku nedá pracovať.

slavka034
7. apr 2014

skús konkretizovať či je predĺžená rodičovská zo zdravotných dôvodov alebo je neplatená 🙂ale v celkovej podstate ,môžeš pracovať popri RP tak či tak 🙂

sibalka5
autor
29. apr 2014

ide o predĺženú rodičovskú dovolenku zo zdravotných dôvodov (malá má problém s rečou, nerozpráva, nevie sa tým pádom pýtať na nočník a podobne, preto nemôže ísť do škôlky). Len potrebujem vedieť, že ak by ju varovala babka alebo krstná mama, či by sa dalo pracovať, lebo na úrade povedali, že sa nesmie pracovať

danielami
29. apr 2014

@sibalka5 ahoj, ja keď som sa pýtala na úrade, tak mi povedali že sa môže pracovať a dokonca dieťa môže ísť do škôlky.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli