Predĺženie rodičovského príspevku v čase koronavírusu

malickamia
3. jún 2020

ahijte prosim vas chcem sa spytat ako to je teraz stym predlzenym rodic9vskeho prispevku? koli tej korone mali predlzovat ale neviem ci to je schvalene alebo nie, moj syn mal v aprili 3roky, cize maji som dostala posledny krat vyplateny rodicovsky prispevok, ale chcem sa spytat ci sa teda predlzil ten rodicovsky alebo nie.... Vopred dakujem za odpovede☺️

pininka1
3. jún 2020

Predĺžili ak nemáš iný príjem. Mne dokonca volali z úradu práce, že zisťujú či chcem alebo nie, tak im muž vravel že ja robím a ona že keby som ostala na očr, tak mi budú vraj dorovnavat peniaze. Ja som s ňou osobné nehovorila, lebo dvihol muž, ale niečo také pochopil.

malickamia
autor
3. jún 2020

@pininka1 aha mne nevolali len mi poslali papier na pnd☺️, takze skusim im tam zajtra zavolat

pininka1
3. jún 2020

@malickamia skús a opýtaj sa že ako to je.

lubka73
3. jún 2020

v aprili mal 3 roky a ty to riesis teraz, trva ti PP?

malickamia
autor
3. jún 2020

@lubka73 ano riesim, a nemusim pisat co ake boli povinosti aby som to vtedy neriesila, a nie nepracujem kedze mam 6r a 3r dieta a nema skym byt kedze skolky su preplnene.....

lubka73
3. jún 2020

@malickamia nemyslela som ci pracujes ale ci ti trva PP podla toho to maju dane ak netrva tak sa predlzuje RP a ak trva mas narok na OCR a potom ti nepredlzia RP,preto ta otazka

malickamia
autor
3. jún 2020

@lubka73 nie nepracovala som kedze priatel robi a ja som s detmi...

lujzaveghova2100
8. máj 2021

Dobrý deň v máji 15teho ma syn 3 roky naposledy som ukončenie rodičaku riešila pred 5 rokmy co je už doba môžem dá spýtať mam ísť na dôveru predĺžiť neplatený rodičak do 6 rokov ako to bolo? V juny mi príde posledný rodičak a ak bude pandemicky budem ho ďalej poberať? Treba ísť aj na sociálnu niečo rieist alebo na úrad? Budem veľmi vďačná kazd ymi hovorí ináč a ja už neviem čo je správne 😊