icon

Prídavok na staršie dieťa. Kto ho vypláca?

avatar
luciamo
23. aug 2009

Dievcata, vie mi niektora poradit kto vyplaca pridavok na starsie dieta ak mi ho doteraz vyplacal zamestnavatel, ale momentalne som na materskej dovolenke? Dakujem.

avatar
nadhera
23. aug 2009

lucia,si si ista,ze pridavky ti platil zamestanavatel? Rodicovsky a pridavky vyplaca UPSVaR. Matersku socialna poistovna.

avatar
maznacik007
23. aug 2009

nemyslis skor danovy bonus?
pridavky vyplaca UPSVaR

danovy bonus si moze uplatnit aj manzel.. alebo si ho uplatnis v danovom priznani za rok 2009

avatar
luciamo
autor
23. aug 2009

ups, fakt.. tak uz je to jasne, pomylila som si to s danovym bonusom.. dakujem za "rozvietenie" 😀

avatar
bobaska
7. sep 2009

Ahojte, dnes mi dali na sociálke žiadosť o prídavok na dieťa. Od akého veku dieťaťa vzniká tento nárok na prídavok? Je to hneď od narodenia?