Príde mi vyrozumenie o rodičovskej dovolenke?

luciannka83
7. nov 2012

Začiatkom minulého mesiace som podala žiadosť o rodičovskú dovolenku so všetkými dokladmi, čo k tomu bolo treba. Do dnešného dňa mi neprišlo nijaké vyrozumenie, či moju žiadosť akceptujú alebo nie. Ako dlho trvá, kým mi rodičovskú dovolenku schvália?
Ďakujem za odpoveď.

enya00
7. nov 2012

ani mne nic neposlali iba rodicak 🙂

beruska141
7. nov 2012

mne tiez nikdy nic neprislo. hadam nebudu na nas plytvat papierom! 😀

lucikatn
7. nov 2012

ja som bola bez rodičovského 3 mesiace (nebyť mužovej výplaty tak nemáme ani na chlieb...) a až potom mi poslali vyrozumenie a sumu koľko budem dostávať (plus aj zameškaný rodičák) - od podania žiadosti to trvalo cca 4 mesiace

habibi78
7. nov 2012

@luciannka83 mne tiez neprislo ziadne rozhodnutie, iba prachy rovno...

rolla20
8. nov 2012

ak sa ja dobre pamatam tak mne prislo, ze kolko mi vypocitali na den a koooopec reci okolo toho, ze ako dlho mozem poberat, kedy sa da dlhsie, atd, atd.... tusim im to dlho trvalo, kym to poslali

alias313
8. nov 2012

Je rozdiel medzi rodicakom a materskou. Ja som dostala rodicovsky prispevok, kedze som nebola zamestnana..Papier mi ziaden neprisiel, len rovno rodicak a kamaratka teraz ked sla na rodicovsku tak jej papier prisiel aj s vypoctom kolko bude dostavat...

gapa
8. nov 2012

myslím pri prvých dvoch (aj ked si som istá len pri najstaršej) mi poslali rozhodnutie, no teraz v r.2012 už neposlali. Ani pri synovi neposielali rozhodnutie, že mi odnímajú. Treba si zájsť aj pre potvrdenie o pboerani pri začiatku poberania a ukončení - aby ste si mohli vybaviť zdravotné poistenie (až na príp. výnimky, ked to mzdárka oznámi na zdr.poistovnu, no overte si, nemá už povinnost to robiť, no obvykle to mzdárky robia, aj ked nemusia, zdr.poistovne to akceptujú, no vy im máte povinnost oznámiť poberanie RP mzdárke )

tonjadabik2
26. júl 2013

aj ja som si dala predlzit matersku..a tiez mi nic neposlali len peniaze na ucet..tak neviem stale cakam na papiere..ci nieco pride alebo nie.ci to treba ist nahlasit na zdravotnu poistovnu alebo nie..