Prišla vám v piatok 15.11.2013 materská?
17. nov 2013
Došli vám peniažky? Lebo mne nie...a nikdy nedošli neskôr ako do 15. 😒
...prišli 14-teho... 😊
Ale už sa mi stalo, že došli na účet aj o tri dni neskôr.
Mne chodia tiež ako sa im zachce. Pár krát mi prišli už aj 18-teho:-/Ale tento mesiac už som ich mala skôr 🙂
mne chodi materska tak 17-teho ..takze pocitam ze pridu dnes 😉 nemusis sa bat ..urcite pridu
vam neprisla materska a inym ked prisla, tak co? pomoze to vam, ze ine zeny maju? bud cakajte, alebo si zavolajte na urad prace, ze ci vam ju poslala. co si myslim, ze urcite ano a pride vam dnes, alebo zajtra. nie kazdemu chodi v rovnakom case.
ahojte - mne chodi materska sekom a mala prist dnes a tiez neprisla - chodi 18-teho... ☹

ano dosli mi uz 13.11. a na moje velke počudovanie lebo mne zas nikdy nedosli skor ako 15-16teho, takze nemusis sa bat oni pridu 😀