Rodičovská dovolenka a dieťa v škôlke

xvejkax
25. máj 2016

Ahojte baby.Chcem sa opytat,neviem ci su tu uz nejake prispevky ohladom tohto nejako som nenasla ale:Dieta mi bude mat 8.decembra 3 roky.Od septembra ju chcem dat do skolky mozem byt doma pocas tych troch mesiacov kym mi neskonci rodicovska dovolenka?Dakujem.

moni244
25. máj 2016

jasné že môžeš, zobrali ti ju do škôlky? lebo zápis už bol

asocial
25. máj 2016

@xvejkax realne si neviem predstavit, ze ti decembrove dieta zoberu do skolky

sardinka335
25. máj 2016

@xvejkax a prečo by si nemohla? možeš....

xvejkax
autor
25. máj 2016

Heej super som sa bala ze som nieco zbabrala.Ano zobrali,lebo byvam v dedine a maju tam menej deticiek ale povedala ze som to mala doniest do minuleho tyzdna a napisali sme minulotyzdnovy datum.No..aj to ja som si myslela ze sa prihlaska dava do konca maja...tak som si to stale nejak odkladala...

xvejkax
autor
25. máj 2016

Real:Preco si to nevies predstavit?

xvejkax
autor
25. máj 2016

Dakujem Vam velmi pekne za odpovede. 🙂

bajana
25. máj 2016

@asocial su na Slovensku aj stastne mesta, kde beru deti, ktore bufu mat tri roky az v aprili, maji...

xvejkax
autor
25. máj 2016

Ano to je pravda aj kamoska ma este neskor a tiez jej malu zoberu od septembra ale prihlasku davala uz v januari.

m.i.r.i
25. máj 2016

@xvejkax jasne, ze mozes..my sme tak tiez mali..syn je februarovy ale siel do skolky v septembri uz ako 2.5 rocny..na rodicovskej bol manzel ...my sme to takto spravili preto, ze aj tak sme vedeli ze syn iste zacne byt chory v skolke a bude problem s OCR tak ci tak..tak manzel bol doma, chodil po syna skor a ked chytil prvy soplik, ostaval doma..velmi sa nam to osvedcilo..maly si postupne zvykal a vykryli sme bez problemov tie prve choroby...po tych par mesiacoch uz bol na skolku zvyknuty a ked sa tatko vratil do prace, tak uz to bolo lahsie...uz potom aj dlhsie ostaval..

xvejkax
autor
25. máj 2016

@m.i.r.i waw to je super mas pravdu a tie choroby ma ani nenapadli ja skor ze nech si zvykne,ale ano aj to ze ked bude chora...som rada....