Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Rodičovský príspevok počas pandémie

Rodičovský príspevokRodičovská dovolenkaKoronavírus
silviachlpekova
4. júl 2020

Zdravím.Prosim dokedy sa bude vyplácať predĺžený rodičovský príspevok covid19? Ďakujem

sisa106
4. júl 2020

@silviachlpekova Ahoj..vyplácať sa bude počas trvania mimoriadnej situácie.

mrnoska3
4. júl 2020

no ja som bola minuly mesiac na urade prace sa zaregistrovat dcera mala 14.6 3 roky a mi pan povedal ze posledny rodicak dostanem 15,7 a ze nemam verit vsetkemu co vidim v telke 😂 ze on o nicom nevie zeby sa malo dalej vyplacat,tak neviem

silviachlpekova
autor
4. júl 2020

@mrnoska3 moja malá v marci 3 roky, posledný som dostala v apríli a predĺžili mi ešte som dostala aj máj a jún,len sim musela vyplniť čestné vyhlásenie sami mi ho poslali.

mrnoska3
4. júl 2020

no a to si treba zaziadat alebo je to automaticky?

silviachlpekova
autor
5. júl 2020

@mrnoska3 nie mne poslali sami papier.

silviachlpekova
autor
5. júl 2020

@silviachlpekova musíte vyplniť čestné vyhlásenie že nemáte žiadny iný príjem.

1984gabriela
14. júl 2020

@silviachlpekova chcem sa opytat po kolkych dnoch vam poslali ten papieer kedze vam mala mala.v marci 3 roky?mne mala teraz dovrsila 13.7 a povedali mi ze do 8 dni mam ist nahlasit kto sa o dieta stara a ked som sa opytala ci mi rodicak budu par mesiacov vyplacat takze nie iba posledny mesiac august🤔

mata128
2. aug 2020

Toto zaujima aj mna,rodicak mi konci 14.8. ako to teraz funguje? Vdaka

mrnoska3
2. aug 2020

mne koncil 14.6 a asi okolo 5.7 mi prisiel papier zo socialky ze to predlzuju a vypisovala som nejake tlacivo ci nemam nejaky prijem atd...Ked som volala na urad este v juny tak mi vraveli ze zaciatkom jula pridu papiere.Takze ked sa nahodou bude predzovat dalej tak Vam pridu papiere v septembri si myslim

mata128
2. aug 2020

@mrnoska3 no lenze 14.8.konci,jednoducho nenastupim do prace?

mrnoska3
2. aug 2020

ja som sa bola na urad prace zaregistrovat lebo mne skocila zmluva pred materskou.Ale sestra je zamestnana a tej skoncil rodicak 3.6 a ona hned 4.6 isla s dcerou na OCR .Jej papier prisiel v july ale to uz bola na OCRke a v tom papiery sa prave zaskrtava si nevznikol narok na podporu alebo dochodok alebo na osetrovne .Tak neviem asi len na socialku si zavolat treba jej to vtedy pani poradila ze nech ide rovno na OCR a ked bude OCR nizsia ako rodicak tak jej to doplatia.Ale ked bude viac tak bude musiet vratit. A vyslo jej o 8 eur OCR viac ako rodicak

mata128
2. aug 2020

@mrnoska3 dakujem krasne

Tu začni písať odpoveď...

Odošli