icon

Rok nepracujem. Mám nárok na materskú?

avatar
ninoleta
23. júl 2012

😒

avatar
gubcikova
23. júl 2012

materskú nie,ale rodičovský

avatar
katarina822
23. júl 2012

matersku keby si si platila dobrovolne nemocenske poistenie....inak rodicak

avatar
traktor
23. júl 2012

..kedze si nepracovala, budes dostavat kazdy mesiac rodicovsky co je 194,70 a pridavky na dieta co je 22,54 + dostanes príspevok na dieťa pri narodeni je to 151,37 eur a ak sa dieta dozije 28 dni tak dostanes prispevok vo výške 679,49 eur.

avatar
lenka311
23. júl 2012

nie, nemáš, budeš tri roky dostávať 194,10EUR a 22EUR rodinné prídavky. Ak sa teda nezmení zákon, ale na materskú nárok nemáš.

avatar
uberfrau
Odpoveď bola odstránená