Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sociálna poisťovňa mi stratila žiadosť o materskú

cikobela
22. mar 2016

Ahojte, ako mozem postupovat ak mi SP stratila ziadost o matersku? V praci som ju odovzdala v januari, v SP ju maju zaevidovanu ze im prisla 1.2. Na matersku som nastupila 16.2 a doteraz nemam nic vydokladovane pretoze SP ju nevie najst..vraj si mam ist vybavit novu ku svojmu gynekologovi, ist do prace ju nanovo potvrdit a osobne doniest do SP..lenze ja mam 4 dni do TP a musela by som cestovat kvoli tomu a aj mm by musel brat dovolenku a cestovat. Teta z SP to udajne riesi, ake dva tyzdne nic nevyriesila..

eeffka
22. mar 2016

@cikobela skus u vas na mzdovom, my si robime kopie "pre taketo pripady"

cikobela
autor
22. mar 2016

@eeffka kopiu mam ale v SP chcu original

simsalabim
22. mar 2016

@cikobela ak mas potvrdenie o tom, ze si to odovzdala, tak si myslim, ze je to ich psia povinnost to dat do poriadku a nie ta nahanat hore dole!

eeffka
22. mar 2016

@cikobela no tak asi by som rovno pisala staznost na SP, doklad dostali, priznali ze ho stratili a este teba nahanaju? nech si to ziadaju oni od lekarky.

cikobela
autor
31. mar 2016

Babatko mam na svete a moja materska stale nie je spracovana, vraj sa na tom pracuje ale ze boli sviatky a nikoho nezaujima ze som od polky Feb na materskej a je pomaly april a ja s babom bez penazi
@eeffka
@simsalabim

simsalabim
31. mar 2016

@cikobela ja by som napisala staznost. Peidala kopie potvrdenia o podani vsetkych papierovnacas, opis sutuacie, mena, s kymsi jednala. A adresovat na riaditela Soc.poistovne.

cikobela
autor
6. apr 2016

@simsalabim uz mi volali ze materska je spracovana 🙂

simsalabim
6. apr 2016

@cikobela tak to ma moc tesi. Musela si sa im povyhrazat? Alebo napisat tu staznost

Tu začni písať odpoveď...

Odošli