• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Som na rodičovskej dovolenke. Dá sa ísť na PN?

25. februára 2009 
Ahojte mamičky :slight_smile:
Mám na Vás jednu otázočku. Som zamestnaná, beriem rodičovský a ochorela som. Neviem či ísť na PN, alebo nie. Ako je to :confused: dostanem rodičovský príspevok, ak budem na PN-ke? Som z toho blbá :sweat_smile: Poraďte. Veľmi pekne ďakujem :wink:
25. feb 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja síce nie som zamestnaná, ale dobrovoľne nemocensky poistená, a keď som na PN alebo ona OČR rodičovskú normálne dostanem, tak si myslím, že aj ty by si mala, veď je jedno z akého poistenia ide PN či DNP alebo toho zo zákona. Neviem či som pomohla :slight_smile:
25. feb 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanca, mne az po mesiaci uznali na UPSVaR, ze nepridem o RP, ked pojdem na PN. predtym mi tvrdili opak lebo zle vykladali §3a.
pekny den,
i.
25. feb 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ďakujem, annon

inci, takže by som ho mala poberať aj na PN-ke?
25. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanca,
neviem na 100% ako je to u zamestnanych, kedze ty si povinne poistena osoba...
25. feb 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok