Tlačivo na predĺženie starostlivosti

27. júl 2022

Ahojte, ak mate niekto skusenost, neviem to nikde najst teda zdravotnu poistovnu som nasla iba Doveru, ale ak viete co je potrebne ske tlaciva povypisovat alebo kde to stiahnem (ozaj som to nenasla, mozno hlafam zle klucove slova)
Dcerka ma zajtra 3 roky a chcem poziadat o starostlivosť do 6 rokov bez naroku na vyplacanie kedze nema ziadne zdravotne komplikacie, pokial teda viem treba zájsť iba do zdravotnej mam Vseobecnu a neviem co je potrebne vypisat? A plus tefa viem, že treba aj na Urade prace hlásiť niečo kde sa nachádza dieťa? Alebo ale tlačivo k tomu je potrebné?
Dakujem za každú pomoc

zdenkastanka
27. júl 2022

Ak môžem , pripnem sa, lebo neviem ci to aj ja nebudem riesit... do skolky sice prijatý je, ale neviem ako to tam zvládne 😔nas ma o mesiac 3r.cize mam sa potom evidovať na urade prace a ak by to v skolke nezvladal tak da sa prihlasit spatne na predlzeny rodicak?dakujem...
Tvoju dcerku neprijali do skolky?či preco ostávaš dlhsie?

autor
27. júl 2022

@zdenkastanka neviem ci je mozne taketo skoky to naozaj netusim mozno niekto poradi ci sa da vratit potom spat, my sme sa s manzelom takto dohodli zatial, ale nechcem ostavat az realne do tych 6 rokov, ale pre urcite veci co riesime teraz tak,ze lepsie este aspon na rok ked budem s nou doma, len netusim ake papiere k tomu aby som tam nelietala na tisic krát 😕

veronikaszabova
27. júl 2022

Iba pojdes na zdr.p - vypises papier.
Upsvar - vypises papier, kde sa dieta bude nachadzat.

Skolka - len na 4h

veronikaszabova
27. júl 2022

@zdenkastanka skolka na 4h, zahlasis sa aj spatne.

autor
27. júl 2022

@veronikaszabova dakujem cize nemusim nikde zhanat tlačivá lenpridem tam poviem co vlastne chcem daju mi ten papier hneď si tam vypisem a by to malo byt všetko? Lebo trvaly pobyt mame na inom mieste ako prave sme tak nechcem tam chodit hore dole stale 2hod cesty

zdenkastanka
27. júl 2022

@veronikaszabova ďakujem.

zdenkastanka
27. júl 2022

A obavam sa ze nas malý ani tie 4h by nevydrzal😬😬no uvidime...