Vezmú mi rodičovský príspevok, ak si otvorím živnosť?
8. mar 2008
ahojte mamičky. chcem sa poradiť. materskú som nikdy nemala, lebo sme boli v zahr. a ja som neplatila sem do sociálnej. takže som od pôrodu na rodičovskej dovolenke /1,5roka/. teraz s manželom rozmýšľame nad podnikaním a máme dilemu, na koho dať živnosť. otázka teda je, či by som prišla o rodičovský príspevok, keď by sme otvorili živnosť na mňa? či by mi vzali celý alebo len časť, alebo vôbec by nevzali? prosím, poraďte.
inak tato tema sa zvrtla apreberali tam aj rodicovsku a zivnost,
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

anjelik85: opýtaj sa na živnostenskom alebo chod za právnikom