Vyplácanie rodičovského príspevku na účet
6. feb 2014
maminky kedy vam chodi na ucet rodicak? mam ucet v csob,ma mi nabehnut prvy krat teraz vo februari,vdaka
@84verca84 aha,to len rodinne pridavky posielaju podla abecedy? myslela som, ze aj rodicak
Všetkým posielajú v jeden deň. Takže 15.v mesiaci ti nabehnú na účet. To je výhoda toho posielania, že nečakáš do 18. a potom ešte podľa abecedy. Takže 15.bude "účet otras sa" 😉
Chcem sa opytat,ako sa vyplaca rodicovsky prispevok,je to ako pri materskej mesiac pozadu,ze vo februari dostanem za januar?alebo ked je teraz februar,dostanem vo februari?dakujem 🙂 🙂

Okolo 15 ho tam mam tiez mam ucet v csob