icon

Zrušil sa príspevok na dieťa od nového roku?

avatar
baska259
10. dec 2010

zrusil sa ten prispevok na dieta od noveho roku??alebo nie???

avatar
nika1985
10. dec 2010

ahoj ak myslis ten prispevok tych okolo 25000 este na koruny ten tusim este zatial ostal. o tom sa totiz nikde moc nehovori.

avatar
lucia.kl
10. dec 2010

ten príplatok k príspevku pri narodení dieťaťa ostáva, nerušia ho..

avatar
kyska
10. dec 2010

Hej nezrusili ho? Ja som si myslela ze ano. Plati to len pri prvom dietati alebo aj pri druhom?

avatar
ela2710
10. dec 2010

plati aj ten prispevok pri narodeni aj ten prispevok po 28 dnoch zivota dieatatka, spolu to robi 829 eur a plati, nikto ho nerusi,ani rusit nebude, a je pri troch detoch